2003

دو تیم شطرنج منتخب جهان و ایران در دور دوم مسابقات جام ستارگان به تساوی ۳.۵ بر ۳.۵ دست یافتند.

به گزارش نوشهر آنلاین، در دور دوم مسابقات شطرنج جام ستارگان، شامگاه پنجشنبه، تیم شطرنج جمهوری اسلامی ایران و تیم منتخب جهان در مرکز اجتماعات منطقه آزاد انزلی به دیدار یکدیگر رفتند که این مسابقه با تساوی به پایان رسید.

در دور دوم مسابقات به روش استاندارد 7 بازی برگزار شد که در نهایت دو تیم به نتیجه تساوی 3.5 به 3.5  در مقابل یکدیگر دست یافتند و از نکات جالب دور دوم مسابقات، تساوی تمامی اعضای تیم در این دور بود.

در ترکیب تیم شطرنج ایران، پرهام مقصودلو، پویا ایدنی، امیررضا پوررمضانعلی، علیرضا فیروزجا، محمدامین طباطبایی، مسعود مصدق‌پور و سیدخلیل موسوی حضور داشتند که در دور دوم مسابقات به روش استاندارد احسان قائم‌مقامی در ترکیب تیم ایران قرار نداشت.

در ترکیب منتخب جهان، چین ون یانگ، بادور جوابا، لازارو باتیستا بروزون، التاج سفرلی، آلکسی شیروف، ایوان سوکولف و لوک وان ولی حضور داشتند که 7 بازیکن تیم منتخب جهان در دور مسابقات بودند.

در دور دوم مسابقات، مدیرعامل منطقه آزاد انزلی، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل ورزش و جوانان از نحوه برگزاری مسابقات دیدن کردند و در یک دیدار نمادین در مقابل الکسی شیروف به‌رقابت پرداختند.

به گزارش تسنیم، دور نخست مسابقات جام ستارگان با پیروزی تیم منتخب جهان به پایان رسیده بود.

این مسابقات تا 27 تیرماه ادامه دارد.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

یادداشت/

شاخصه‌های فرمان آتشِ فرمانده کل قوا

‏ آنچه در این نوشتار بدان پرداخته می‌شود شاخص‌های فرمان فکری فرهنگی آتش به اختیارِ فرمانده کل قوا در جبهه نبرد حق علیه اباطیل است که سیبل اصلی در ‏این نبرد همانا ذهن و قلب انسان است.یادداشت/ به بهانه احیاء دوباره شموشک نوشهر

تیم فوتبال نوشهر، بومی یا غیر بومی؟

حضور بالقوه پتانسیل‌های بومی جوان، عدم بومی‌گرایی در تیم فوتبال نوشهر را حتی اگر نخواهیم با لفظ خیانت مورد خطاب قرار دهیم، قطعا چیزی جز کم مهری و کم توجهی به آینده تمامی جوانان نوشهری نخواهد بود.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر