2003
والیبال ساحلی زیر 21 سال قهرمانی جهان - چین

صعود تاریخی ایران با غلبه بر ایتالیا/ ایران در جمع 16 تیم برتر جهان

تیم ملی والیبال ساحلی زیر 21 سال ایران با غلبه بر ایتالیا توانست جواز حضور در جمع 16 تیم برتر جهان را به دست بیاورد.

به گزارش نوشهر آنلاین  دیدارهای مرحله مقدماتی جدول اصلی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی زیر 21 سال جهان که از روز چهارشنبه در چین شروع شده است، روز گذشته به پایان رسید.

تیم ملی الف (جواد فیروزپور و علیرضا آقاجانی) والیبال ساحلی زیر 21 سال ایران که در گروه D با تیم‌های برزیل، نروژ و هلند همگروه بود، در دومین مسابقه خود به مصاف برزیل رفت و 2 بر صفر مغلوب این تیم شد؛ ایران در دو مسابقه قبلی خود 2 بر یک نروژ را شکست داده بودند و 2 بر یک نیز مغلوب هلند شده بود.

به این ترتیب تیم ملی الف ساحلی ایران با یک برد، دو شکست و پنج امتیاز رتبه سوم جدول را به دست آورد و به مرحله بعد صعود کرد. تیم‌های برزیل با سه برد و 6 امتیاز و هلند با 2 برد و پنج امتیاز به عنوان تیم‌های اول و دوم از این گروه به مرحله بعد صعود کردند.

تیم ایران در مرحله دوم برابر ایتالیا قرار گرفت و در دیداری نزدیک و نفس‌گیر توانست با نتیجه 2 بر یک (18بر21، 22بر20، 15بر12) حریف خود را از پیش‌رو بردارد. تیم ایران با پیروزی برابر لاجوردی‌پوشان توانست برای نخستین ‌بار در طول تاریخ به جمع 16 تیم برتر رقابت‌های جهانی صعود کند و امروز در ادامه مسابقات خود باید به مصاف لتونی برود.

آرش رامسری به عنوان مربی و کامران ذوقی به عنوان سرپرست ملی پوشان را در این رقابت ها همراهی می کنند.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

یادداشت/

شاخصه‌های فرمان آتشِ فرمانده کل قوا

‏ آنچه در این نوشتار بدان پرداخته می‌شود شاخص‌های فرمان فکری فرهنگی آتش به اختیارِ فرمانده کل قوا در جبهه نبرد حق علیه اباطیل است که سیبل اصلی در ‏این نبرد همانا ذهن و قلب انسان است.یادداشت/ به بهانه احیاء دوباره شموشک نوشهر

تیم فوتبال نوشهر، بومی یا غیر بومی؟

حضور بالقوه پتانسیل‌های بومی جوان، عدم بومی‌گرایی در تیم فوتبال نوشهر را حتی اگر نخواهیم با لفظ خیانت مورد خطاب قرار دهیم، قطعا چیزی جز کم مهری و کم توجهی به آینده تمامی جوانان نوشهری نخواهد بود.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر