2003

استاندار مازندران با تاکید بر تقویت فعالیت‌های فرهنگی در امامزادگان استان گفت: اوقاف نسبت به اجرای طرح‌های جامع امامزادگان اقدام کند.

به گزارش نوشهر آنلاین، ربیع فلاح جلودار شامگاه پنجشنبه در دیدار مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران و مدیران ستادی این اداره کل اظهار داشت: ظرفیت فعالیت در اوقاف بیشتر از این میزان بوده و با توجه به مسائل فرهنگی، قرآنی، موقوفات و بقاع متبرکه بنده ظرفیت‌های اوقاف را چندین برابر می‌بینم.

وی افزود: با توجه به اینکه اوقاف از سازمان‌های زیر نظر مقام معظم رهبری است بر خود وظیفه می‌دانم از این نهاد مقدس تمام قد دفاع و حمایت کنم.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه امامزادگان نوادگان پیامبر گرامی اسلام(ص) هستند، تاکید کرد: باید به آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه بیشتر توجه شود.

فلاح با بیان اینکه از برگزاری برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در آستان مقدس امامزادگان استقبال و حمایت کرده و این برنامه‌ها در این اماکن مقدس و نورانی باید بیشتر برگزار شود گفت: میزبانی از خاندان اهل بیت و امامزادگان افتخاری بزرگ برای استان مازندران است و از همین جهت این استان را دیار علویان می‌نامند.

وی با بیان اینکه بازسازی و اجرای طرح‌های جامع توسعه حرم امامزادگان باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد، گفت: امامزادگان مورد احترام مردم استان مازندران قرار دارند.

استاندار مازندران تاکید کرد: باید شرایط و فضا را برای مردم استان و خارج از استان مهیا کنیم تا به خوبی از ظرفیت‌های آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران بهره‌گیری کنند.

وی گفت: استانداری مازندران آمادگی دارد در زمینه‌های مختلفی که اوقاف لازم بداند ورود پیدا کند و یاری دهد تا کارها و پروژه‌ها تسریع یابد.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر