2003

سخنگوی کرملین اعلام کرد؛ تمامی کشورهایی که با بی‌قانونی در قالب تحریم‌های آمریکا مواجه هستند، از جمله ایران، از منافع خود دفاع می‌کنند و باید این موضوع را با درک درست، پذیرفت.

به گزارش نوشهر آنلاین، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کاخ کرملین درباره تحریم‌های جدید آمریکا می‌گوید که «ما به طور کلی این تحریم‌ها را کوته‌بینانه، غیرقانونی و مأیوس‌کننده می‌دانیم. از این رو همه کشورهایی که با این بی قانونی ها مواجه هستند، از منافع خود دفاع می کنند و باید آن را با درک درست پذیرفت».

روز چهارشنبه دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با امضای مصوبه طرح کنگره برای تحریم‌های جدید ایران، روسیه و کره شمالی، رسما آن را به قانون تبدیل کرد. قانونی که به گفته برخی سناتورهای جمهوری‌خواه، هدف آن برخورد با «خلافکاری‌های غیراتمی ایران» است.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر