2003

پلیس رژیم صهیونیستی با تایید اتهامات فساد مالی نخست وزیر، خواستار سکوت خبری در این باره شد.

به گزارش نوشهر آنلاین، پلیس رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه تایید کرد «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر در دو پرونده قضایی، متهم به دریافت رشوه، کلاهبرداری، فساد مالی و خیانت در امانت است.

پلیس همچنین از دیوان عالی خواست تمام روند تحقیقات، بازجویی‌ها و جلسات شهادت دادن در سکوت خبری طی شود. دیوان عالی نیز با پذیرفتن این درخواست، حکم سکوت خبری را صادر کرد که تا 17 سپتامبر (26 شهریور) ادامه خواهد داشت.

به نوشته روزنامه «هاآرتص» دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی نیز با صدور بیانیه‌ای ضمن بی‌پایه خواندن تمام ادعاها علیه نتانیاهو، گفت این‌ها همه اقداماتی برای تغییر دولت اوست.

«آری هارو» رئیس دفتر پیشین نتانیاهو قرار است بعنوان شاهد دولتی در دادگاه حاضر شده و علیه نتانیاهو شهادت دهد.

«آیلت شاکد» وزیر دادگستری کابینه نتانیاهو اما می‌گوید حتی در صورت محکوم شدن وی در دادگاه، لازم نیست نتانیاهو از سمت نخست وزیری استعفا دهد.

پلیس رژیم صهیونیستی مدتی است مشغول بررسی چندین پرونده حول فساد مالی نتانیاهو و همچنین احتمال پنهان‌کاری و لابی‌گری «دیوید شیمرون» مشاور، دستیار و وکیل شخصی وی برای سود بردن از قرارداد چندین میلیون دلاری خرید زیردریایی و کشتی‌های جنگی است.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر