2003

نویسنده‌ای که به رئیس‌جمهور آمریکا در نوشتن کتاب «هنر معامله» کمک کرد، پیش‌بینی کرد که «دونالد ترامپ» به زودی و به میل خود برای حفظ وجهه‌اش تا قبل از پایان سال جاری میلادی استعفا می‌کند.

به گزارش نوشهر آنلاین، نویسنده‌ای که به «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا در نوشتن کتابش تحت عنوان «هنر معامله» کمک کرده است، پیش‌بینی کرده است که ترامپ به زودی بدون اجبار و به میل خود از ریاست‌جمهوری آمریکا استعفا می‌کند.

پایگاه اینترنتی «نیوزویک» در این خصوص گزارش کرد که «تونی شوارتز» در مجموعه‌ای از پیام های توییتری گفته است که فکر می‌کند عرصه در حال تنگ شدن بر روی ترامپ است و وی به زودی برای حفظ وجهه خود از سمتش کناره‌گیری می‌کند.

بر اساس این گزارش، تمامی توییت‌هایی که شوارتز روز چهارشنبه هفته گذشته منتشر کرد، درباره ترامپ بود.

وی نوشته بود:‌ «به ترامپ بعنوان یک کودک نوپا بنگرید که دچار اختلال دلبستگی واکنشی است و بنابراین به طور دائم پرخاشگری بدخیم دارد. پیشرفت او در 7 سالگی به پایان رسیده است. به یاد بیاورید که هر زمان ترامپ از فردی انتقاد می‌کند و او را تحقیر می‌کند، در واقع حس ناسازگاری و نفرت شخصی خود نسبت به دیگران را نشان می‌دهد».

شوارتز در توییت‌های بعدی نوشت که پایان کار ترامپ قبل از به اتمام رسیدن سال فراخواهد رسید و گفت: «این چرخه به سرعت چشمک زدن در حال پایان است. ترامپ قبل از آنکه مولر و کنگره برایش هیچ راهی جز استعفا باقی نگذارند، کناره‌گیری و اعلام پیروزی می‌کند. ریاست‌جمهوری ترامپ به طور مؤثری به پایان رسیده است و عجیب است اگر تا پایان سال دوام بیاورد. به احتمال زیاد تا پاییز استعفا می‌کند و ممکن است زودتر از آن نیز استعفا کند».

طبق این گزارش، شوارتز برای آمریکایی‌هایی که حامی ترامپ نیستند، گفت که اگر می‌خواهند این رئیس‌جمهور میلیاردر استعفا کند، باید به فشارها علیه وی ادامه دهند.

وی در اینباره گفت: «ترامپ باید منزوی شود. هر روز مقاومت کنید. پایان وی نزدیک است اما باید فشارها را بالا نگه دارید».

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر