2003

حامد زمانی جدیدترین آهنگ خود را با عنوان شمشیر در فضایی اجتماعی منتشر کرد.

به گزارش نوشهر آنلاین، حامد زمانی جدیدترین تک آهنگ خود را در فضایی اجتماعی منتشر کرد. 

زمانی که پیش از این و با آغاز روند جدید فعالیت هایش آثاری را به تهیه‌کنندگی خودش روانه بازار کرده بود، پس از انتشار تک آهنگ «شمشیر» گفت: تک آهنگ «شمشیر» چهارمین اثر‌ی است كه به تهیه‌كنندگی خودم تولید می‌شود. به لحاظ محتوایی این قطعه یک اثر اجتماعی است كه این روزها تنها دغدغه ذهنی من است.»

آهنگ «شمشير» حامد زمانی منتشر شد+ صوت

زمانی افزود: موسیقی اجتماعی یعنی حرف مردم؛ درد جامعه. برای همین دو سال است خودم تهیه‌كنندگی كارهایم را بر عهده می‌گیرم. چون تهیه‌كنندگی موسیقی در كشور ما فقط در انحصار موسیقی عاشقانه‌ است. شمشیر نماد هویت، سنت و عقیده‌‌ است كه امانت به ما سپرده شده است. چیزی كه اگر گم شود، به تبعش «اخلاق» هم گم می‌شود. شمشیر معیار است و جداكننده «مرد» از «نامرد». نه می‌خرد و نه خریده می‌شود. تلخ است و برنده... نه با كسی تعارف دارد و نه با كسی دمخور می‌شود؛ نه رنگ می‌بازد و نه زنگ می‌زند. خالص و پاك است؛ برای همین از كسی نمی‌ترسد!»

خواننده قطعه «شمشیر» گفت: «در یك كلام؛ قطعه‌ شمشیر راوی تنهایی و زجر آدمی است كه در دنیای مدعیان ترسو جایگاهی ندارد. دنیایی كه سپر و نقاب داشتن در آن به صرفه است نه شمشیر!»

خاطرنشان می‌شود؛ حامد زمانی در حال تولید و طی مراحل اخذ مجوزهای نخستین آلبوم رسمی خود است.

 

دانلود

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

یادداشت

پرده‌برداری ترامپ از ماهیت آمریکا

اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل و مواضعی که وی نسبت به مسائل منطقه و جمهوری اسلامی ایران گرفت بیش از هرچیز چهره واقعی سیاست آمریکا در قبال مسائل مهم جهانی و منطقه‌ای و کشورهای مستقل چون ایران را نشان داد.یادداشت / مهدی محمدی

چنین وضعیتی برای ایران قابل تحمل نیست

این پرسش مهمی است که چرا ترامپ با خود تصور کرده می‌تواند چنین بازی خطرناکی را در مقابل ایران کلید بزند و انتظار نتیجه هم داشته باشد.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر