2003

مدیر بورس منطقه‌ای مازندران گفت: بیش از 24 میلیون سهم در بورس منطقه‌ای مازندران دادوستد شد.

به گزارش نوشهر آنلاین، علی جعفری اظهار کرد: در هفته منتهی به چهارشنبه، 29 شهریورماه امسال طی 5 روز معاملاتی، تعداد 24 میلیون و 361 هزار و 994 سهم به مبلغ بیش از 142 میلیارد ریال در بورس منطقه‌ای مازندران دادوستد شد.

وی بیان کرد: ارزش ریالی سهام خریداری‌شده 44 میلیارد ریال و ارزش فروش سهام 98 میلیارد ریال بود.

مدیر بورس منطقه‌ای مازندران تصریح کرد: در این هفته سهام شرکت‌های داده‌گستر عصر نوین(هایوب)، آسان‌پرداخت پرشین، کارتن ایران، سرمایه‌گذاری نفت وگاز و پتروشیمی تأمین و کشت و صنعت پیاذر بیشترین ارزش معاملات استان را به خود اختصاص دادند.

جعفری در پایان اعلام اینکه 31 درصد از کل سهام مبادله‌شده در این هفته مربوط به خرید و 69 درصد مربوط به فروش سهام بوده است، گفت: شاخص قیمت نیز با 2هزار و 308 واحد افزایش نسبت به هفته قبل، به 85 هزار و 832 واحد رسید.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

آیا اردوغان قابل اعتماد است؟

برای درک درست از رویکرد واقعی ترکیه و پایداری آن، نیاز مند شناخت چرایی سیاست جدید آنکارا به ویژه بعد از کودتای ناکام ۱۵ جولای در این کشورهستیم.یادداشت/

دیپلماسی لبخند را پایان دهید!

ادبیات دیپلماسی خارجی ما باید تغییر یابد. دیپلماسی لبخند را باید پایان داد و به جای آن اخم و خشم را باید نشان داد. این دیپلماسی در گذشته جواب داده است و آمریکا را قدم به قدم از حضور در منطقه عقب نشانده است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر