2003

فرمانده انتظامی نوشهر گفت: با وجود اقدامات کینه‌توزانه دشمنان علیه انقلاب اسلامی، امروز امنیت و آرامش کشور زبانزد تمامی صاحب‌نظران بین‌المللی است.

به گزارش نوشهرآنلاین، شعبان مهری در آیین صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی در نوشهر اظهار کرد: امروز به واسطه‌ی خدمت خالصانه و بی‌منت افسران، درجه‌داران، سربازان و کارکنان تلاش‌گر نیروی انتظامی در عرصه‌های گوناگون ماموریتی در نقاط مختلف کشور، نظم و امنیت مثال‌زدنی در کشور برقرار است.
 
وی گفت: با وجود اقدامات شرارت‌بار دشمنان قسم‌خورده و کینه‌توز انقلاب اسلامی و فتنه‌گری آن‌ها در کشورهای پیرامونی ما، امنیت و آرامش کشور زبانزد تمامی صاحب‌نظران بین‌المللی است.
 
فرمانده انتظامی نوشهر خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی نوشهر کارنامه قابل قبولی را در سال گذشته داشته که نتیجه آن عملیات گسترده در راستای امنیت اجتماعی در نوشهر برخورد با سوداگران مرگ و فروشندگان مواد مخدر که منجر به دستگیری باند سرقت در غرب استان شد.
 
وی دیگر اقدامات انجام‌شده را کشف عظیم کارگاه‌های ساخت مشروبات الکلی داخلی و خارجی، شناسایی ارازل و اوباش دارای شناسنامه و سابقه، کشف سلاح‌های شکاری و جنگی و اجرای طرح‌های مختلف نام برد.
 
مهری با بیان اینکه میزان کشفیات، دستگیری‌ها و برخورد با متخلفین و مظاهر علنی فساد در نوشهر نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است، افزود: تمامی این موفقیت‌ها به واسطه تلاش نیروی خدوم انتظامی و ایثار و گذشت خانواده‌های آن‌ها به دست آمد.
 
** نیروی انتظامی، حافظ جان، مال و آبروی مردم
 
امام جمعه نوشهر نیز در این آیین ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته نیروی ‏انتظامی با بیان اینکه نیروی انتظامی مظهر حاکمیت و امنیت کشور است، سه اصل اقتدار، عزت و رحمت و رأفت را به عنوان عوامل ‏موفقیت این نیرو بیان کرد.
 
وی اظهار کرد: نیروی انتظامی باید در برابر قانون‌شکنان، ارازل و اوباش و مفسدان با اقتدار باشد، زیرا حفظ اقتدار نیروی انتظامی ضرورت ‏دارد و امنیت جامعه در صورت عدم اقتدار این نیرو به خطر می‌افتد.‏

حجت‌الاسلام محمود مشایخ یادآور شد: مردم در برابر خدمات این نیروهای مومن و انقلابی انتظار دارند که از مال، جان، ناموس و آبروی مردم حفاظت نمایند که نیروی انتظامی برای این امر باید اقتدار ظاهری و باطنی داشته باشد زیرا اقتدار حافظ جان ومال و آبروی مردم است.

وی با اشاره به اینکه کار نیروی انتظامی در تامین امنیت جامعه بسیار مهم است و این نیرو شهدای زیادی را در این راه تقدیم انقلاب کرده است، یادآور شد: هر چقدر امکانات برای تامین امنیت جامعه در اختیار نیروی انتظامی قراربگیرد لازم و ضروری است.

در این آیین از خانواده‌های معزز شهدا، بازنشستگان و نیروهای فرماندهی انتظامی نوشهر، قدردانی و تجلیل به عمل آمد.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

آیا اردوغان قابل اعتماد است؟

برای درک درست از رویکرد واقعی ترکیه و پایداری آن، نیاز مند شناخت چرایی سیاست جدید آنکارا به ویژه بعد از کودتای ناکام ۱۵ جولای در این کشورهستیم.یادداشت/

دیپلماسی لبخند را پایان دهید!

ادبیات دیپلماسی خارجی ما باید تغییر یابد. دیپلماسی لبخند را باید پایان داد و به جای آن اخم و خشم را باید نشان داد. این دیپلماسی در گذشته جواب داده است و آمریکا را قدم به قدم از حضور در منطقه عقب نشانده است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر