2003

ستاره سابق بارسلونا معتقد است رفتن نیمار از این تیم ضربه ای به بارسلونا نخواهد زد و این تیم می داند چطور جای خالی او را پر کند.

به گزارش نوشهر آنلاین، بعد از جدایی نیمار از بارسلونا، هواداران این تیم اسپانیایی نگران وضعیت تیمشان بودند ولی ارنستو والورده توانسته نتایج خوبی با بارسلونا در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا کسب کند و تیم او اکنون با ۷ امتیاز اختلاف نسبت به رئال مادرید در رده نخست لالیگا قرار دارد.

لوئیس فیگو درباره تاثیر جدایی نیمار بر شرایط بارسلونا گفت: تیم‌های بزرگ بعضی مواقع چنین شرایطی را تجربه می‌کنند و بازیکنان بزرگ خود را از دست می‌دهند ولی به خوبی می‌توانند از پس این کار بر بیایند. تا الان که شرایط بدی برای بارسلونا پیش نیامده و این تیم توانسته جای خالی نیمار را پر کند. باید تا انتهای فصل منتظر باشیم و بعد از آن شرایط را بررسی کنیم.

فیگو اضافه کرد: در هر صورت نیمار بازیکن بزرگی است و رفتن او به ضرر هر تیمی خواهد شد ولی بارسلونا بازیکنان قابل زیادی دارد که می توانند جای خالی این بازیکن را پر کنند. 

بارسلونا این هفته در رقابت‌های لالیگا به مادرید سفر خواهد کرد و برابر اتلتیکو به میدان خواهد رفت. دیداری که می‌تواند عیار تیم والورده در این فصل را تا حد زیادی مشخص کند.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

آیا اردوغان قابل اعتماد است؟

برای درک درست از رویکرد واقعی ترکیه و پایداری آن، نیاز مند شناخت چرایی سیاست جدید آنکارا به ویژه بعد از کودتای ناکام ۱۵ جولای در این کشورهستیم.یادداشت/

دیپلماسی لبخند را پایان دهید!

ادبیات دیپلماسی خارجی ما باید تغییر یابد. دیپلماسی لبخند را باید پایان داد و به جای آن اخم و خشم را باید نشان داد. این دیپلماسی در گذشته جواب داده است و آمریکا را قدم به قدم از حضور در منطقه عقب نشانده است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر