2003

شرکت کره ایرپورتس اعلام کرد، قراردادی برای گسترش فروش سیستم های کمک ناوبری و تجهیزات فرودگاهی در ایران به امضا رسانده است.

به گزارش نوشهر آنلاین، شرکت کره ایرپورتس اعلام کرد، قراردادی برای گسترش فروش سیستم های کمک ناوبری و تجهیزات فرودگاهی در ایران به امضا رسانده است.

این قرارداد اواسط هفته جاری در نمایشگاه تجاری اینتر ایرپورت اروپا در آلمان با شرکت تولید ملزومات برق ایران به امضا رسید.

شرکت تولید ملزومات برق ایران که در زمینه طراحی و تولید تجهیزات الکتریکی در ایران فعال است، فروش سیستم های فرود و سیگنال آنالیزرهای شرکت کره ایرپورتس در ایران را گسترش خواهد داد. شرکت کره ایرپورتس به ویژه امیدوار است که بتواند از طریق این قرارداد فروش سیگنال آنالیزرهای جدید پورتابل خود را که برای مانیتور کردن سیگنالها از راه دور از وای فای استفاده می کند، در ایران گسترش دهد.

شرکت کره ایرپورتس در نمایشگاه اینتر ایرپورت اروپا جدیدترین تولیدات خود در زمینه تجهیزات فرودگاهی شامل پل های سوار شدن مسافران و سیستم های جابجایی بار مسافران را به نمایش گذاشت.

این نمایشگاه طی روزهای سه شنبه تا جمعه در مرکز تجاری مونیخ در آلمان برگزار شده است.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

آیا اردوغان قابل اعتماد است؟

برای درک درست از رویکرد واقعی ترکیه و پایداری آن، نیاز مند شناخت چرایی سیاست جدید آنکارا به ویژه بعد از کودتای ناکام ۱۵ جولای در این کشورهستیم.یادداشت/

دیپلماسی لبخند را پایان دهید!

ادبیات دیپلماسی خارجی ما باید تغییر یابد. دیپلماسی لبخند را باید پایان داد و به جای آن اخم و خشم را باید نشان داد. این دیپلماسی در گذشته جواب داده است و آمریکا را قدم به قدم از حضور در منطقه عقب نشانده است.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر