2003

کرملین با اشاره به نشست سران ایران، روسیه و ترکیه نوشت: این نشست در راستای موفقیت‌های بدست آمده در مبارزه با تروریسم و کاهش ملموس سطح خشونت‌ها در سوریه، بررسی قدم‌های آتی برای عادی سازی بلند مدت اوضاع در این کشور است.

به گزارش نوشهر آنلاین، براساس اعلام سایت رسمی «کرملین» ، چهارشنبه هفته آینده 22 نوامبر 2017 روسای جمهوری اسلامی ایران، فدارسیون روسیه و ترکیه در شهر سوچی روسیه و با موضوع سوریه دیدار و گفت‌وگو خواهند کرد.

بنا بر این بیانیه «هدف از این سفر تبادل نظر جامع در خصوص حل مسئله سوریه از جمله با در نظر گرفتن همکاری‌های مشترک ثمربخش در قالب «مذاکرات آستانه» است.

در راستای موفقیت‌های بدست آمده در مبارزه با تروریسم و کاهش ملموس سطح خشونت‌ها در سوریه، بررسی قدم‌های آتی برای عادی سازی بلند مدت اوضاع در این کشور، در این اجلاس مد نظر است.»

دیمیتری پسکوف سخنگوی ریاست جمهوری روسیه در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه چه موضوعاتی در این دیدار مورد بررسی قرار خواهد گرفت، ضمن تایید برگزاری این دیدار در تاریخ اعلام شده توسط کرملین تاکید کرد: تمامی موضوعات مربوط به حل و فصل مسئله سوریه در دیدار روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهند گرفت.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

بازی آغوزکا

در مازندران بازی‌های متنوعی با گردو انجام می‌شود که از آن می‌توان به اَتا بَزِن همه ره بَیر و چونه‌کا آغوز نام برد که در کجور رواج دارد.