2003

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: سیستم آنلاین پخش فرآورده‌های نفتی موردنیاز بخش کشاورزی برای توزیع در این بخش آماده شده و در حال همگانی شدن است.

به گزارش نوشهر آنلاین، محمدرضا موسوی‌خواه در دیدار با استاندار اصفهان به وجود پالایشگاه و پتروشیمی در اصفهان اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه اصفهان دومین استان پرمصرف کشور است خوشبختانه شاهد امنیت خوبی در این راستا هستیم.

وی با بیان اینکه تلاش این شرکت در راستای کوچک‌سازی است، افزود: اصفهان قطب اصلی سوخت‌رسانی است و به صورت شبانه روزی فعالیت می‌کند.

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با بیان اینکه اصفهان قطب دوم اقتصادی کشور است، تصریح کرد: در این استان فرآورده‌های نفتی از لحاظ وجود تأسیسات نفتی اهمیت ویژه‌ای دارد.

وی عملکرد سیستم پخش فرآورده‌های نفتی را کار سنگینی خواند و بیان کرد: سیستم آنلاین پخش فرآورده‌های نفتی موردنیاز بخش کشاورزی برای توزیع در این بخش انجام شده و در حال همگانی شدن است.

اصفهان جایگاه دوم را از لحاظ تولید فرآورده‌های نفتی کشور دارد

استاندار اصفهان در ادامه این دیدار اظهار داشت: استان اصفهان پس از تهران در ابعاد تولید، توزیع و حمل فرآورده‌های نفتی در جایگاه دوم قرار گرفته است.

محسن مهرعلیزاده برون‌سپاری برخی از فعالیت‌های پخش فرآورده‌های نفتی را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: لازم است که سمن‌ها در این زمینه ورود داشته باشند.

وی با بیان اینکه مدیریت استان از این طرح حمایت خواهد کرد، تصریح کرد: بالابردن دقت و کنترل در پخش فرآورده‌های نفتی باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

استاندار اصفهان مصرف بنزین در کشور را بالا ارزیابی کرد و گفت: باید در این خصوص تدبیری اندیشیده شود، بازرسی و کنترل بر پخش فرآورده‌های نفتی سبب عرضه مطلوب، جلوگیری از عرضه خارج از شبکه و قاچاق و نیز کاهش مصرف فرآورده‌های نفتی در استان می‌شود.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر