2003

رئیس پلیس راه مازندران گفت: محور کندوان بعدازظهر امروز یک‌طرفه می‌شود.

به گزارش نوشهر آنلاین، علی‌رضا قدمی اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان بوده و از لحاظ جوی نیز سطح محورهای استان صاف بوده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع کامیون و کامیونت به جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی تا ساعت 24 امشب در محور هراز، گفت: تردد انواع تریلی کماکان از این محور ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد انواع تریلی به جزء حاملان موادسوختی و فاسدشدنی تا ساعت 24 امشب از محور سوادکوه، اضافه کرد: تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت همچنان از محور کندوان ممنوع اعلام شده است.

این مسؤول ادامه داد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه از کرج به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

قدمی با اعلام اینکه در حال حاضر شاهد افزایش تصادفات عابر پیاده در محورهای مازندران هستیم، افزود: توصیه ما به افراد این است از گذرگاه‌های مخصوص عابر پیاده تردد کرده و هنگام عبور از سطح محورها از لباس روشن استفاده کنند.

وی با تأکید بر رعایت سرعت مطمئنه، خاطرنشان کرد: با رعایت سرعت مطمئنه، پرهیز از عجله و شتاب و پرهیز از ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز می‌توان از بروز تصادفات جلوگیری کرد.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر