2003

نماینده نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس با بیان اینکه حماسه 9 دی، نه بزرگ ملت ایران به استکبار جهانی بود، گفت: بصیرت‌افزایی باید محور اصلی در همه‌ی کارهای جامعه باشد.

به گزارش نوشهرآنلاین، قاسم احمدی لاشکی طی گفت‌وگویی به مناسبت سالروز حماسه نهم دی، با بیان اینکه در نهم دی‌ماه مردم حمایت خود را نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت اعلام کردند، اظهار کرد: در آن روز همه‌ اقشار مختلف مردم و جناح‌های سیاسی در یک خط و جهت ایستادند و به استکبار جهانی نه گفتند و اجازه دخالت در کشور را ندادند.

وی افزود: ممکن است در کشور ما جناح‌های مختلف سیاسی سلائق گوناگونی داشته باشند اما همه‌ آن‌ها در اصول با هم هستند و روز نهم دی‌ماه این پیام بزرگ به همه دنیا اعلام شد.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، تاکید داشتند که در اصول نظام نباید دچار خدشه شویم، خاطرنشان کرد: بیانات رهبر انقلاب در این دیدار در ایامی که دشمنان سعی در مایوس‌کردن مردم دارند، پیام بزرگی برای وحدت،همدلی و همراهی بود.

وی تصریح کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز طرح اعلام قدس به عنوان پایتخت همیشگی فلسطین را بدون رأی مخالف و ممتنع تصویب کردند و این نشان می‌دهد که همه ملت کنار هم هستند.

احمدی لاشکی با بیان اینکه ملت بزرگ ایران علی‌رغم همه مشکلات و تنگناها تاکنون در برابر تمامی توطئه‌های دشمنان ایستادگی کرده است، افزود: در حماسه نهم دی‌ماه سال 88 بسیاری از افرادی که به شخص رئیس جمهور منتخب رأی نداده بودند نیز حضور یافتند و اعلام کردند که حفظ نظام و جایگاه و شأن ولایت برای آن‌ها اهمیت دارد.

وی ادامه داد: در آن روز همه در یک صف به نظام جمهوری اسلامی آری گفتند و اعلام کردند که برای این نظام قطره قطره خون خواهند داد تا همواره پابرجا جا بماند.

نماینده مجلس به نقش استکبار جهانی به ویژه آمریکا و انگلیس در فتنه 88 اشاره کرد و گفت: امام خمینی(ره) فردی حکیم بود و به اعتقاد من سخنان ایشان برآمده از نه یک شخص بلکه حتی فراتر از عالم ماده بود، در آن دوران امام آمریکا را شیطان بزرگ نامیدند و این سخن بارها برای ملت ایران به اثبات رسید و در بحث برجام نیز تکرار شد و کشور انگلیس نیز همواره در کشور ما به خدعه، نیرنگ و فریب دست می‌زند.

وی یادآور شد: از این کشورها انتظار رفتاری دلسوزانه را نمی‌توان داشت زیرا استکبار جهانی به طور یقین به دنبال فتنه، آشوب و شکاف در درون کشور ما است، بنابراین  ملت بزرگ ایران نیز باید همچنان ید واحد باشند و فریب دشمن را نخورند.

احمدی در پایان با تاکید بر اینکه بصیرت‌افزایی باید محور اصلی کار برای همه باشد، تصریح کرد: تا زمانی که ولایت است دغدغه‌ای در کشور نداریم و همه دستگاه‌ها نیز باید برای خدمت بیشتر به مردم انجام وظیفه کنند.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر