2003

مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری نوشهر با بیان اینکه نقش‌آفرینی بانوان در تداوم انقلاب اسلامی ادامه دارد، گفت: اکنون نیز بای از تجربیات این بانوان در آگاهی‌بخشی به نسل جوان جامعه استفاده کرد.

به گزارش نوشهرآنلاین، مرضیه یوسفیان در گفت‌وگو با خبرنگار نوشهرآنلاین در مورد برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر، با تبریک فرارسیدن این ایام مبارک، اظهار کرد: در برگزاری برنامه‌های پیروزی انقلاب اسلامی باید از زنان به ویژه نسل سوم انقلاب نیز بهره‌مند شویم، تا آن‌ها نیز انقلاب عظیم اسلامی را بهتر و بیشتر بشناسند.

 

وی به نقش بی‌بدیل زنان در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: زنان ما همانطور که با پشتیبانی‌های معنوی، فرهنگی و مالی در آن دوران مردان را یاری کردند، اکنون نیز دست از حمایت برنداشته و این نقش‌آفرینی همچنان در تداوم انقلاب اسلامی ادامه دارد.

 

مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری نوشهر افزود: زنانی که در آن دوران نقش‌آفرینی کردند اکنون نیز با تجربیات آن دوران می‌توانند در تربیت، پرورش صحیح، بیداری و آگاهی نسل جدید جامعه موثر باشند.

 

وی برنامه‌های امور بانوان فرمانداری نوشهر در ایام‌الله دهه فجر را دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، نشست با بانوان فعال سیاسی و اجتماعی، غبارروبی گلزار شهدا، برپایی نمایشگاه‌های توانمندسازی عنوان و تصریح کرد: این برنامه‌ها با همراهی نمایندگان امور بانوان دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود.

 

یوسفیان "همایش بزرگ بهسازی روابط اجتماعی" را برنامه شاخص دهه فجر نام برد و گفت: این همایش با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نظیر اعتیاد و طلاق، 21 بهمن ماه در اردوگاه شهید رسولی برگزار می‌شود.

 

وی با تاکید بر اینکه در تمام برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر نمایندگان امور بانوان ادارات دوشادوش روسای ادارات و مسوولین حضوری فعال دارند، دیگر برنامه‌ها را استقبال نمادین در فرودگاه، دیدار با امام جمعه، برگزاری انواع جشنواره‌های غذایی، نشست‌های بصیرتی برای بانوان ادارات، مسابقات ورزشی، نشست کتابخوان در مدارس دخترانه، تجلیل از بانوان پیشکسوت، اردوهای تفریحی بیان کرد.

 

مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری نوشهر در پایان به حضور پرشور بانوان در راهپیمایی 22 بهمن اشاره و اظهار کرد: حضور گسترده بانوان سیلی محکمی به دشمنان است و این پیام را دارد که بعد از گذشت چهاردهه از انقلاب، بانوان هنوز هم در سرنوشت کشور نقش‌آفرین هستند.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر