2003

معاون مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت کشور از بهره برداری 75 مرکز درمانی در دهه فجر با مشارکت خیرین خبر داد.

یه گزارش نوشهر آنلاین ، سید محمد طباطبایی، در مورد فعالیت خیرین حوزه سلامت در دهه فجر اظهار داشت: 75مرکز درمانی اعم از بخش‌های بیمارستانی، مراکز جامع سلامت شهری و روستایی، پایگاه انتقال خون، مراکز فوریت‌های پزشکی شهری و جاده‌ای، اقامتگاه بیمار همراه سرا، خانه پزشک و استراحتگاه کارکنان  خانه بهداشت و پایگاه سلامت روستایی به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر افتتاح و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به مشارکت خیرین در این طرح‌های بهداشتی و درمانی، افزود: کلنگ احداث 20 مرکز درمانی همزمان به دهه مبارک فجرزده می‌شود.

معاون مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت کشور با بیان اینکه 10 دستگاه تجهیزات پزشکی مثل رادیولوژی، سی تی اسکن، سنگ شکن تهیه شده توسط خیرین سلامت در این دهه به بهره برداری می‌رسد، تاکید کرد: برنامه‌های فرهنگی، بهداشتی و حمایتی نیز در سراسر کشور توسط خیرین عملیاتی و اجرایی می‌شود.

وی عنوان کرد: توزیع بسته‌های بهداشتی، توزیع دستگاه تست قند خون و فشارسنج، توزیع سبد کالا، تأمین هزینه بیماران سرطانی و صعب العلاج نیازمند، کمک هزینه خدمات دندانپزشکی و بیماران دیالیزی و ویزیت رایگان بیماران جزو برنامه های دهه فجر خیرین سلامت است.

معاون مجمع خیرین سلامت کشورگفت: اجرای مسابقات فرهنگی، ورزشی، تجدید میثاق با امام خمینی(ره) و بیعت با رهبری، بزرگداشت شهداء، جانبازان، برگزاری همایش تجلیل از خیرین و ملاقات با ائمه جمعه و مسئولان از دیگر برنامه های مجمع خیرین سلامت در این دهه است.

کلید واژه ها

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر