2003

رئیس جمهوری مستعفی و فراری یمن برای چندمین بار طی روزهای اخیر به طرح ادعاهای واهی و خلاف واقع علیه جمهوری اسلامی ایران مبادرت ورزید.

به گزارش نوشهر آنلاین، «عبد ربه منصور هادی» رئیس جمهوری فراری و مستعفی یمن در سخنان جدید خود علیه ایران مدعی شده است: شبه نظامیان کودتاچی یک جنگ وحشیانه را علیه ملت یمن به راه انداخته اند؛ جنگی که منافع توسعه طلبانه ایران را تأمین می کند!

این ادعای مضحک در حالی مطرح می شود که حملات تجاوزکارانه رژیم سعودی و متحدان آن به یمن پس از درخواست رسمی منصور هادی آغاز شد؛ حملاتی که تاکنون بیش از ۳۵ هزار شهید و زخمی برجای گذاشته است. 

رئیس جمهوری مستعفی و فراری یمن همچنین ادعا کرد: عملیات طوفان قاطعیت، نقشه ایران در یمن را با شکست مواجه ساخت! 

این ادعا در حالی است که منصور هادی و اربابان سعودی وی تا به امروز از ارائه هرگونه سند و مدرکی دالّ بر نقش داشتن ایران در تحولات یمن به جامعه جهانی، عاجز مانده اند.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟یادداشت/ به مناسبت هفته هلال احمر؛

هلال احمر، نسیم رحمت برای نیازمندان

محبت هلال احمر همچو نسیم ملایمی بر نیازمندان می‌وزد و واقعیتی است که همه به تحسین آن ‏می‌پردازند، شاید دستشان خالی باشد، به حقشان نرسند و بهترین ایام تعطیلات درگیر ‏کار باشند، اما مصمم و با انگیزه در انجام ماموریت‌های محوله به راه خود ادامه می‌دهند.‏هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر