2003

تقدیر نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران از حماسه تماشايي مردم مازندران در راهپیمایی ۲۲ بهمن آيت الله طبرسي نماینده ولی فقیه در استان و مهندس اسلامي استاندار مازندران در پیام مشترکی از حضور پرشور و حماسی مردم انقلابی و ولایت مدار مازندران در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کردند.

به گزارش نوشهر آنلاین ، تقدیر نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران از حماسه تماشايي مردم مازندران در راهپیمایی ۲۲ بهمن آيت الله طبرسي نماینده ولی فقیه در استان و مهندس اسلامي استاندار مازندران در پیام مشترکی از حضور پرشور و حماسی مردم انقلابی و ولایت مدار مازندران در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کردند.

 

متن این پیام به شرح زیر است:

 

"بسم الله الرحمن الرحیم"
سلام و درود بر شما مردم هوشمند و فهيم مازندران كه بار ديگر عزم و اراده راسخ خود را براي دفاع از نظام جمهوری اسلامی ایران و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری متجلي ساختيد .

درود بر شما مردم علوي مازندران كه با حضور در عيد انقلاب و سی‌ونهمین جشن انقلاب بار دیگر ثابت کرديد كه در دفاع از استقلال،‌ آزادی و جمهوری اسلامی محكم و استوار ايستاده ايد وآماده فداکاری و مجاهدت هستيد .

سلام خداوند بر شما كه با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی تمام معادلات و تحلیل هاي معاندان و دشمنان قسم خورده نظام را به هم ریخته و همه جهانیان را به شگفت، بهت و حیرتی عظیم فرو برديد.

سلام و صلوات الهی بر این همه شور و شعور سیاسی‌ كه بار ديگر عزت ، اقتدار ، شوكت ، بالندگي و سربلندي نظام مقدس جمهوري اسلامي را به نمايش گذاشت.

مردم عزيز مازندران که همواره پشتیبانی خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی را در صحنه های مختلف به نمایش گذاشته،در 22بهمن ماه امسال نیز برگ زرینی بر افتخارات نظام افزود و با تجلي شكوه وحدت و همدلي با آرمان های امام راحل،رهبر فرزانه انقلاب و شهدای انقلاب اسلامی تجديد پيمان نمود .

اینجانبان بر خود فرض دانسته تا مراتب تقدیر و تشکر خود را از حضور پرشكوه ، اميد آفرين و اميد بخش و حماسه تماشايي مردم شریف مازندران ، به‌ویژه جوانان شايسته ، غیور، متدین، و بیدار سرزمین‌ علم و هنر و فرهنگ و ايمان ابراز داشته و سلامتی و سعادت بیش از پیش همه شما مناديان و حافظان ارزشهاي الهي انقلاب اسلامي را از خداوند منان مسئلت می‌نماییم.

رجاء واثق داریم این انقلاب الهی و آسمانی با اقتدار و افتخار ، زمینه ساز و مقدمه حکومت جهانی حضرت قائم(عج ) خواهد بود.

نور الله طبرسي نماينده ولي فقيه در مازندران  / محمد اسلامي استاندار مازندران

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟یادداشت/ به مناسبت هفته هلال احمر؛

هلال احمر، نسیم رحمت برای نیازمندان

محبت هلال احمر همچو نسیم ملایمی بر نیازمندان می‌وزد و واقعیتی است که همه به تحسین آن ‏می‌پردازند، شاید دستشان خالی باشد، به حقشان نرسند و بهترین ایام تعطیلات درگیر ‏کار باشند، اما مصمم و با انگیزه در انجام ماموریت‌های محوله به راه خود ادامه می‌دهند.‏هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر