2003

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: از اواخر امروز و فردا با تقویت سامانه بارشی انتظار داریم بارش‌ها در آسمان مازندران گسترش پیدا کند.

به گزارش نوشهر آنلاین ، بیشینه دمای هوا طی 24 ساعت گذشته مربوط به ساری، قائم‌شهر و بندر امیرآباد با 15 درجه سانتی‌گراد بالای صفر و کمینه دمای هوا مربوط به بلده با دو درجه سانتی‌گراد زیر صفر بوده است.

وی افزود: به‌دلیل شکل‌گیری جریانات جنوبی شاهد افزایش دمای هوا در آسمان مازندران هستیم.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران بیان کرد: با توجه به نقشه‌های هواشناسی امشب و فردا سامانه بارشی آسمان مازندران را تحت تأثیر قرار می‌دهد که پیامد آن بارش‌های پراکنده در نیمه غربی استان بوده و بارش در ارتفاعات به‌صورت برف خواهد بود.

این مسئول با اشاره به اینکه امروز در ارتفاعات مازندران شاهد بارش برف و مه‌آلود بودن آسمان هستیم، افزود: طی این مدت محورهای کوهستانی استان به‌صورت لغزنده بوده و با کاهش دید همراه است که توصیه ما این علاوه بر رعایت نکات ایمنی به تجهیزات زمستانی مجهز باشند.

اسدی یادآور شد: با توجه به تقویت سامانه سرد بارشی تا روز چهارشنبه احتمال آب‌گرفتگی معابر عمومی مناطق ساحلی و جلگه‌ای استان وجود دارد.

وی با اعلام اینکه از چهارشنبه‌شب این سامانه سرد و بارشی به‌تدریج از آسمان مازندران خارج می‌شود، اظهار کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی روزهای پنج‌شنبه و جمعه شاهد آسمانی صاف تا نیمه‌ابری همراه با افزایش نسبی دما هستیم.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران در پایان گفت: دریای مازندران طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه به‌صورت مواج پیش‌بینی می‌شود.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟یادداشت/ به مناسبت هفته هلال احمر؛

هلال احمر، نسیم رحمت برای نیازمندان

محبت هلال احمر همچو نسیم ملایمی بر نیازمندان می‌وزد و واقعیتی است که همه به تحسین آن ‏می‌پردازند، شاید دستشان خالی باشد، به حقشان نرسند و بهترین ایام تعطیلات درگیر ‏کار باشند، اما مصمم و با انگیزه در انجام ماموریت‌های محوله به راه خود ادامه می‌دهند.‏هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر