2003

رئیس پلیس راه مازندران گفت: در حال حاضر شاهد بارش برف در تمامی محورهای استان هستیم.

به گزارش نوشهر آنلاین ، علی‌رضا قدمی اظهار کرد: در حال حاضر شاهد بارش برف در تمامی محورهای هراز، کندوان، سوادکوه و کیاسر هستیم که همراه داشتن تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ ضروری است.

وی با اشاره به حضور مأموران پلیس راه به‌ویژه در گردنه‌های برف‌گیر مازندران، افزود: توصیه ما به رانندگان این بوده با توجه به شرایط جوی از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: بیشترین عامل تصادفات با توجه به بارش‌ها در محورهای استان تخطی از سرعت مطمئنه و عدم رعایت فاصله طولی است که لازم استا رانندگان به این موارد توجه کنند.

این مسئول به ترددی عادی و روان در محورهای مازندران اشاره کرد و یادآور شد: تمامی راه‌های استان باز است و تردد در تمامی محورها جریان دارد.

قدمی در پایان گفت: با توجه به بارش برف و باران همه راه‌های مازندران لغزنده است که لازم است رانندگان به هشدارها توجه کنند.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟یادداشت/ به مناسبت هفته هلال احمر؛

هلال احمر، نسیم رحمت برای نیازمندان

محبت هلال احمر همچو نسیم ملایمی بر نیازمندان می‌وزد و واقعیتی است که همه به تحسین آن ‏می‌پردازند، شاید دستشان خالی باشد، به حقشان نرسند و بهترین ایام تعطیلات درگیر ‏کار باشند، اما مصمم و با انگیزه در انجام ماموریت‌های محوله به راه خود ادامه می‌دهند.‏هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر