2003

یک هئیت نظامی از نیروی دریایی کشور روسیه ضمن حضور در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران (نوشهر) با فرمانده این دانشگاه دیدار کرد.

به گزارش نوشهرآنلاین، دریادار دوم خرداد حکیمی فرمانده دانشگاه امام خمینی (ره) نداجا در حاشیه این دیدار گفت: این دانشگاه میزبان برگزاری مسابقات ورزشی دریایی 2018 خواهد بود که در همین راستا هیئتی از نیروی دریایی کشور روسیه با توجه به سابقه میزبانی این کشور در مسابقات دریایی پیشین جهت انتقال تجربیات در حوزه دریایی و برگزاری مسابقات در این دانشگاه حضور یافتند.

وی افزود: این هئیت ضمن بازدید از محل اقامت و اسکان پیش بینی شده برای تیم های اعزامی و ناظران مسابقات و اماکن ورزشی از اماکن تفریحی شامل شهرک توریستی نمک آبرود و دریاچه ولشت و... دیدن کردند.

فرمانده دانشگاه امام خمینی (ره) خاطر نشان کرد: مسابقات ورزشی دریایی 2018 در رشته های غواصی، شنا، شیرجه، واترپلو، قایق رانی، کایاک، بادبانی و سایر ورزش های دریایی با حضور شرکت کنندگان ورزش های دریایی اوایل سال آینده برگزار می شود.

گفتنی است علاوه بر ناخدایکم سلیمی پناه معاون تربیت و آموزش نداجا، نمایندگانی از ستاد کل نیروهای مسلح ، ستاد آجا و ستاد نداجا طی مدت حضور هئیت نیروی دریایی کشور روسیه در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر این هئیت را همراهی کردند.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

بازی آغوزکا

در مازندران بازی‌های متنوعی با گردو انجام می‌شود که از آن می‌توان به اَتا بَزِن همه ره بَیر و چونه‌کا آغوز نام برد که در کجور رواج دارد.