2003

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران گفت: پنجره واحد اقتصادی به اهداف از پیش تعین شده خود در استان نرسیده است.

به گزارش نوشهر آنلاین ، حسینعلی ابراهیمی‌کارنامی در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان اظهار کرد: برای توسعه فعالیت‌ها در استان مازندران نیاز به دریافت اطلاعات مشترک داریم.

وی در پاسخ به این سوال که محیط زیست سخت جواب می‌دهد، تصریح کرد: امسال 129 پروژه مشکل داشتند در ماده هشت در حال بررسی است که با 109 پروژه موافقت شده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران خاطرنشان کرد: با ایجاد پنجره واحد سرمایه‌گذاری اتفاقی خاصی نیافته است،در این روش قرار بود استعلامات به صورت الترونیکی انجام شود، در گذشته کارشناس باید بررسی طرح در محل پروژه حضور می‌یافت اما الان برای حذف فرایند را موافق هستیم.

وی اضافه کرد: برای حذف فرایند نیاز به اشتراک اطلاعات داریم.

موسوی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران نیز بیان کرد: واحدهای صنعتی بر اساس قانون باید در شهرک صنعتی مستقر شوند و اگر ما جا نداشتیم می‌توانند در سایر نقاط برای استقرار صنعت تصمیم‌گیری شود، نظام استعلام‌گیری در این حوزه باید ساماندهی شود.

موسی قاسم‌پیشه مدیرکل امور اقتصاد و دارای مازندران نیز بیان کرد: وقتی احراز مالکیت مطرح می‌شود که در استان مازندران بیشتر اسناد دستارمی است و کارگروه اصرار دارد که اگر دستگاه قضا این فرایند را بررسی کند، پروسه بسیار طولانی می‌شود.

وی ادامه داد: برای جلوگیری از طولانی شدن پروسه استعلام گیری استعلام‌های دهیاری‌ها در سطح روستاها مورد موافقت قرار گیرد، سرمایه‌گذار را به دنبال استعلام‌گیری نفرستیم.

یخکشی مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران نیز گفت: دستور کارها استعلام‌گیری مبتنی بر برنامه باشد،اگر برنامه سالانه و دو سالانه برای برنامه توسعه داشته باشیم، در چهارچوب قوانین کارها به صورت مناسب حل و فصل می‌شود.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟یادداشت/ به مناسبت هفته هلال احمر؛

هلال احمر، نسیم رحمت برای نیازمندان

محبت هلال احمر همچو نسیم ملایمی بر نیازمندان می‌وزد و واقعیتی است که همه به تحسین آن ‏می‌پردازند، شاید دستشان خالی باشد، به حقشان نرسند و بهترین ایام تعطیلات درگیر ‏کار باشند، اما مصمم و با انگیزه در انجام ماموریت‌های محوله به راه خود ادامه می‌دهند.‏یادداشت/

به تبلیغ و ترویج برجام خاتمه دهید!

دو سال پیش که برجام را دولت پذیرفت، قرار بود همه تحریم های ظالمانه برداشته شود، اما اکنون نه تنها تحریم ها برداشته نشده است بلکه روز به روز بر آن افزوده می شود.بازی های بومی و محلی نوشهر