2003

عضو هیأت مدیره کانون عالی کارفرمایی با بیان اینکه از طرح اعاده اموال نامشروع که شفافیت اقتصاد را به دنبال دارد، بسیار استقبال می‌کنیم، گفت: این طرح موجب می‌شود تا لایه‌های فساد در بخش‌های مختلف اقتصادی حذف شود.

به گزارش نوشهر آنلاین ، علی اصغر آهنی‌ها عضو هیأت مدیره کانون  عالی کارفرمایی با اشاره به اینکه فساد در تمام بخش‌ها و لایه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگ زندگی مردم اثرات مستقیم دارد، اظهار داشت: مجریان اقتصادی و دستگاه‌های مختلف باید از افراد سالم و پاکدست باشند تا جلوی فساد تا حد زیادی گرفته شود.

وی افزود: اگر فردی در دستگاهی و یا پستی که به وی از ابتدای انقلاب تاکنون داده شده مال نامشروعی به دست آورده باید به بیت‌المال بازگردانده شود و صرف اشتغال جوانان و ازدواج آنان شود.

آهنی‌ها معتقد است، رانت در دستگاه‌ها موجب می‌شود تا فساد عمیق‌تر شده و دسترسی سودجویان به امکاناتی که به طریق نامشروع به دست می‌آید فراهم شود.

عضو هیأت مدیره کانون  عالی کارفرمایی با اشاره به اینکه مردم از اینکه برخی مسئولان از رانت استفاده کرده و اموال نامشروع به دست آورده‌اند شدیدا ناراحت هستند، گفت:اگر کنترل جدی بر روی لایه‌های مختلف حساس اقتصادی صورت پذیرد و در پایان برخورد شدیدی با این افراد شود قطعا شاهد فساد نخواهیم بود.

وی افزود: قطعا بازگرداندن اموال نامشروع به بیت‌المال موجب افزایش شفافیت و رشد اقتصادی خواهد شد و این حرکت رو به جلویی در نظام اسلامی است.

آهنی‌ها گفت: باید برخورد با فاسدان در نظام اسلامی یکی از ملزومات اولیه باشد و افراد اگر در جایی سوءاستفاده‌ای کردند از مشاغل خود خلع شوند و اموال نیز بازگردانده شود.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

در آستانه استقبال از سه شهید گمنام در نوشهر

میهمانی لاله‌ها ‏+ فیلم

در آستانه استقبال از سه شهید گمنام در نوشهر پایگاه خبری نوشهرآنلاین کلیپی با عنوان " میهمانی لاله‌ها" آماده کرده است.

یادداشت ویژه

هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر