2003

پرواز بغداد ـ گرگان شرکت هواپیمایی زاگرس به دلیل بدهی این شرکت هواپیمایی به فرودگاه بغداد با مشکل مواجه شد و مسافران ساعاتی سرگردان شدند.

به گزارش نوشهر آنلاین ، پرواز امروز بغداد ـ گرگان شرکت هواپیمایی زاگرس به دلیل بدهی‌های این شرکت هواپیمایی به فرودگاه بغداد در این فرودگاه با مشکل مواجه شد و مسئولان فرودگاه بغداد به دلیل افزایش بدهی‌های شرکت زاگرس برای مدت کوتاهی مانع انجام پرواز این شرکت شدند.

این امر موجب سرگردانی مسافران و نگرانی آنها شد.

پیگیری خبرنگار فارس از سازمان هواپیمایی کشوری حاکی از آن است که این پرواز تا حدود ۲۰ دقیقه دیگر انجام می‌شود.

رضا ظفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری در این باره به خبرنگار فارس گفت: پس از پیگیری‌ها مشخص شد که پرواز بغداد ـ گرگان شرکت زاگرس در فرودگاه بغداد تا حدود ۲۰ دقیقه دیگر انجام می‌شود.

بنابر این گزارش شرکت هواپیمایی زاگرس پیش از این نیز به دلیل بدهی‌های زیاد به شرکت‌های‌ فرودگاه‌ها با مشکلاتی مواجه شده بود.

طبق اعلام مسئولان شرکت فرودگاه‌ها شرکت‌های هواپیمایی به‌ تدریج بدهی‌های خود را با شرکت فرودگاه‌ها تسویه کردند.

خبرگزاری فارس منتظر دریافت توضیحات شرکت هواپیمایی زاگرس درباره این پرواز و همچنین میزان بدهی‌های این شرکت به فرودگاه‌ها است.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟یادداشت/ به مناسبت هفته هلال احمر؛

هلال احمر، نسیم رحمت برای نیازمندان

محبت هلال احمر همچو نسیم ملایمی بر نیازمندان می‌وزد و واقعیتی است که همه به تحسین آن ‏می‌پردازند، شاید دستشان خالی باشد، به حقشان نرسند و بهترین ایام تعطیلات درگیر ‏کار باشند، اما مصمم و با انگیزه در انجام ماموریت‌های محوله به راه خود ادامه می‌دهند.‏یادداشت/

به تبلیغ و ترویج برجام خاتمه دهید!

دو سال پیش که برجام را دولت پذیرفت، قرار بود همه تحریم های ظالمانه برداشته شود، اما اکنون نه تنها تحریم ها برداشته نشده است بلکه روز به روز بر آن افزوده می شود.بازی های بومی و محلی نوشهر