2003
قاسمی در واکنش به ادعای بن سلمان؛

این نو رسیده یا نمی داند جنگ چیست یا تاریخ نخوانده است

سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به آخرین گستاخی ولیعهد سعودی گفت: این نو رسیده خام اندیش که هنوز باد به دِماغ دارد.

به گزارش نوشهر آنلاین ، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به آخرین گستاخی ولیعهد جوان و خام اندیش و تجربه نیاموخته سعودی که سخن از جنگ با ایران ظرف 10 تا 15 سال آینده زده بود، گفت: این نو رسیده خام اندیش که هنوز باد به دِماغ دارد، یا نمی داند جنگ چیست یا تاریخ نخوانده است و یا شوربختانه با بزرگی به صحبت ننشسته است.

قاسمی افزود: خردمندانه تر آن است عقلای قوم و تجربه آموختگان سعودی به وی بیاموزند چگونه بزرگ تر از او که ادعای سروری جهان عرب داشت و خود را سردار قادسیه می خواند و شرق و غرب و عرب پشتیبانش بودند در مقابل اراده مردم دلیر و بزرگ این مرز و بوم به خاک مذلت نشست.

سخنگوی وزارت امور خارجه از فارسی دانان دربار سعودی خواست این بیت حکیمانه سعدی بزرگ "هلاک خویشتن می خواهد آن مور/ که خواهد پنجه کردن با عقابی" را برای او به دقت ترجمه کنند.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر