2003

مدیر عملیات سازمان آتش‌نشانی آمل از مصدوم شدن 5 نفر بر اثر حریق گسترده در شهرک صنعتی بابکان آمل خبر داد.

به گزارش نوشهر آنلاین ،علیرضا اکبری از وقوع آتش‌سوزی مهیب در یک واحد نساجی شهرک صنعتی بابکان آمل خبر داد و گفت: این آتش‌سوزی عصر روز گذشته از طریق سامانه ۱۲۵ به آتش‌نشانی اعلام شد.

 وی درباره این عملیات اظهار کرد: با توجه به حجم وسیع آتش‌سوزی چهار دستگاه خودروی سبک و سنگین و ۱۵ آتش‌نشان برای مهار و خاموش کردن این آتش به محل حادثه اعزام شدند.

 

 

مدیر عملیات سازمان آتش‌نشانی آمل با اشاره به اینکه خاموش کردن این حریق بیش از یک ساعت زمان برد، تصریح کرد: پنج نفر از کارگران مجموعه ۴ مرد و یک زن در این حادثه دچار مصدومیت و به بیمارستان 17 شهریور اعزام شدند.

این مسئول ادامه داد: متاسفانه یکی از مصدومان بر اثر سوختگی شدید جان باخت و حال یکی از مصدومان با 90 درصد سوختگی وخیم است.

اکبری با بیان اینکه اعلام دقیق علت آتش‌سوزی نیازمند کارشناسی دقیق است، یادآور شد: نمی‌توان براساس مشاهدات اولیه علت اصلی را اعلام کرد؛ علت اصلی آتش‌سوزی باید پس از بررسی دقیق کارشناسان رسمی سازمان اعلام شود.

 


وی با اشاره به اینکه آتش‌نشانان در این حادثه مصدومیتی نداشتند، اظهار کرد: با توجه به وسعت تخریب این واحد بافت پارچه، خسارت مالی این آتش‌سوزی سنگین برآورد می‌شود.

شهرک صنعتی بابکان آمل در جاده قدیم آمل ـ بابل بخش دشت‌سر شهرستان آمل واقع شده است. 

کلید واژه ها

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر