2003

عضو هیات‌رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس ضمن تشریح جزئیات ارائه وام ازدواج در سال ۹۷ از افزایش میزان آن به عنوان اقدامی در جهت کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی و ممانعت از شکل‌گیری جمعیت سالمند در نسل آتی کشور یاد کرد.

به گزارش نوشهر آنلاین ، روح‌الله بابایی‌صالح، در تشریح وضعیت ارائه وام ازدواج در سال 97 به خانه ملت گفت: وام ازدواج بر اساس مصوبه مجلس تا 15 میلیون تومان افزایش یافته و در قانون بودجه سال 97 نیز مصوب شد.

نماینده مردم بوئین‌زهرا در مجلس، درباره تاثیر افزایش وام ازدواج ادامه داد: بسیاری از جوانان به دلیل مشکلات مالی از تشکیل زندگی امتناع می‌ورزند اما این میزان افزایش وام ازدواج با رفع برخی موانع در آغاز زندگی مشترک راه را برای آنها هموار می‌کند.

نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: هم‌اکنون برای اجرای مصوبه مجلس از طریق بانک مرکزی به تمام بانک‌ها ابلاغ شده است که به تعدادی که به آنها سهمیه اختصاص داده شود لازم است با زوج‌های جوان در جهت ارائه تسهیلات وام ازدواج همکاری شود.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر