2003

مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: از ابتدای طرح رونق توليد ۲۹۲ ميليارد تومان تسهيلات به واحدهای توليدی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان پرداخت شده است.

به گزارش نوشهر آنلاین ، سيد مصطفی موسوی اظهار کرد: اجرای طرح رونق توليد، بمنظور کاهش موانع و مشکلات واحدهای توليدی، در دريافت تسهيلات مؤثر بوده است.

وی افزود: در سال ۹۵ پس از آغاز طرح ۱۹۷ واحد توليدی در شهرکها و نواحي صنعتي استان، موفق به دریافت تسهیلات به مبلغ ۱۷۹ میلیارد تومان شدند.

مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران تصریح کرد: در سال گذشته نیز با ثبت نام واحدهای تولیدی در سامانه بهین یاب و پس از بررسی در جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی ۹۷ واحد تولیدی توانستند ۱۱۳ میلیارد تومان تسهیلات طرح رونق دریافت کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: از ابتدای طرح رونق تولید در استان، در مجموع ۲۹۴ واحد تولیدی در شهرکها و نواحی صنعتی مبلغ ۲۹۲ میلیارد تومان تسهیلات دریافت کردند.

موسوی ادامه داد: تسهیلات طرح رونق تولید با هدف رونق واحدهای تولیدی کوچک و متوسط و ایجاد اشتغال پایدار اجرا شده است.

مديرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران گفت: در سال گذشته ۱۴۱ قرارداد با متقاضيان سرمايه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان منعقد شده است.

موسوی اظهار کرد: شهرک های صنعتی علاوه بر تأمين امکانات زيربنايی و زيرساختی مناسب، توجيه‌پذير و اقتصادی، اين زمينه را نيز فراهم می‌سازند تا ضمن حفظ مسائل زيست محيطی و استقرار واحدهای توليدی و صنعتی در کنار يکديگر، زمينه ايجاد همکاری را ايجاد نموده و موجب هم افزایی واحدهای صنعتی شوند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به مزیت‌های استقرار واحدهای تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی بیان داشت: عدم نیاز به کسب مجوز جداگانه از ادارات و سازمانها، کاهش هزینه‌های سرمایه‌ای به دلیل استفاده از خدمات مشترک و تهیه زمین مناسب، از مهمترین مزیتهای سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی است.

موسوی تصریح کرد: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید، اشتغال و در راستای جذب سرمایه‌گذار و همچنین افزایش تولید، ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی، اين شرکت موفق به جذب ۱۴۱ متقاضی سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان شده است.

وی گفت: با انعقاد ۱۴۱ قرارداد با سرمایه گذاران ۶۳ هکتار زمین برای راه اندازی واحدهای تولیدی، به سرمایه گذاران واگذار شده است.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر