2003

فرمانده سپاه نوشهر از برگزاری دومین سالگرد عروج شهدای خان‌طومان و اربعین سه شهید گمنام در نوشهر خبر داد و گفت: این آئین معنوی چهارشنبه 15 اردیبهشت در مسجد جامع شهر نوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش نوشهرآنلاین، سرهنگ پاسدار حسین جناسمی طی گفت‌وگویی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار، اظهار کرد: در راستای آشنایی نسل جوان و نوجوان جامعه با فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش‌های دوران دفاع مقدس، دومین سالگرد عروج شهدای مدافع حرم خان‌طومان، همزمان با اربعین سه شهید گمنام در روز چهارشنبه 15 اردیبهشت بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع شهر نوشهر برگزار می‌شود.
 
وی گفت: ستاد برگزاری مراسم، هفته گذشته با ریاست فرماندار و دبیری سپاه با حضور تمامی مسئولین در محل فرمانداری تشکیل شد که همه مسئولین همکاری خوبی با ستاد برگزاری داشتند.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نوشهر افزود: سخنران این مراسم، حاج کمیل کهنسال از فرماندهان هشت سال دوران دفاع مقدس و محور مقاومت و مداح مراسم حاج مرتضی رمضانی  است.
 
وی خاطرنشان کرد: برگزاری این مراسم‌ها یادآور ایثار و جان‌فشانی کسانی است که جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند تا امنیت را در کشور و منطقه شاهد باشیم.
 
جناسمی ادامه داد: اگر فرهنگ عاشورایی دفاع مقدس، ایستادگی و مقاومت در جامعه تبیین شود، نظام ما در مقابل تهدیدات داخلی و خارجی بیمه خواهد شد.
 
وی تاکید کرد: بهترین راهکار مقابله با جنگ نرم دشمن، پیروی از سیره شهدا و ائمه اطهار؛ فرهنگ دفاع مقدس و تبعیت محض از ولایت فقیه است.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نوشهر راه درامان‌ماندن از تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن را گسترش فرهنگ دینی و قرآنی، اعتقادی و سبک زندگی ایرانی و اسلامی بیان کرد.
 
وی در پایان گفت: با اراده قوی می‌توان در مقابل جنگ نرم فرهنگی و جنگ سخت اقتصادی با حمایت از کالای ایرانی بر دشمنان ایران اسلامی و در رأس آن شیطان بزرگ آمریکا مقابله کرد.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

یادداشت/ به مناسبت هفته هلال احمر؛

هلال احمر، نسیم رحمت برای نیازمندان

محبت هلال احمر همچو نسیم ملایمی بر نیازمندان می‌وزد و واقعیتی است که همه به تحسین آن ‏می‌پردازند، شاید دستشان خالی باشد، به حقشان نرسند و بهترین ایام تعطیلات درگیر ‏کار باشند، اما مصمم و با انگیزه در انجام ماموریت‌های محوله به راه خود ادامه می‌دهند.‏یادداشت/

به تبلیغ و ترویج برجام خاتمه دهید!

دو سال پیش که برجام را دولت پذیرفت، قرار بود همه تحریم های ظالمانه برداشته شود، اما اکنون نه تنها تحریم ها برداشته نشده است بلکه روز به روز بر آن افزوده می شود.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر