2003

فرمانده سپاه نوشهر از برگزاری دومین سالگرد عروج شهدای خان‌طومان و اربعین سه شهید گمنام در نوشهر خبر داد و گفت: این آئین معنوی چهارشنبه 15 اردیبهشت در مسجد جامع شهر نوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش نوشهرآنلاین، سرهنگ پاسدار حسین جناسمی طی گفت‌وگویی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار، اظهار کرد: در راستای آشنایی نسل جوان و نوجوان جامعه با فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش‌های دوران دفاع مقدس، دومین سالگرد عروج شهدای مدافع حرم خان‌طومان، همزمان با اربعین سه شهید گمنام در روز چهارشنبه 15 اردیبهشت بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع شهر نوشهر برگزار می‌شود.
 
وی گفت: ستاد برگزاری مراسم، هفته گذشته با ریاست فرماندار و دبیری سپاه با حضور تمامی مسئولین در محل فرمانداری تشکیل شد که همه مسئولین همکاری خوبی با ستاد برگزاری داشتند.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نوشهر افزود: سخنران این مراسم، حاج کمیل کهنسال از فرماندهان هشت سال دوران دفاع مقدس و محور مقاومت و مداح مراسم حاج مرتضی رمضانی  است.
 
وی خاطرنشان کرد: برگزاری این مراسم‌ها یادآور ایثار و جان‌فشانی کسانی است که جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند تا امنیت را در کشور و منطقه شاهد باشیم.
 
جناسمی ادامه داد: اگر فرهنگ عاشورایی دفاع مقدس، ایستادگی و مقاومت در جامعه تبیین شود، نظام ما در مقابل تهدیدات داخلی و خارجی بیمه خواهد شد.
 
وی تاکید کرد: بهترین راهکار مقابله با جنگ نرم دشمن، پیروی از سیره شهدا و ائمه اطهار؛ فرهنگ دفاع مقدس و تبعیت محض از ولایت فقیه است.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نوشهر راه درامان‌ماندن از تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن را گسترش فرهنگ دینی و قرآنی، اعتقادی و سبک زندگی ایرانی و اسلامی بیان کرد.
 
وی در پایان گفت: با اراده قوی می‌توان در مقابل جنگ نرم فرهنگی و جنگ سخت اقتصادی با حمایت از کالای ایرانی بر دشمنان ایران اسلامی و در رأس آن شیطان بزرگ آمریکا مقابله کرد.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

چاله‌کا

هر وقت که جوانان و بزرگترها فرصت داشته باشند این بازی انجام می‌شود ، حتی در فصل زمستان اگر زمین مناسب باشد هم می‌توان بازی کرد، معمولاً برای هر گروهی 15 دقیقه وقت لازم است.