2003

شهر کوهستانی پول به روش سی ان جی از نعمت گاز بهره مند شد.

‍به گزارش نوشهرآنلاین، عبدالصمد صفرنژاد در آئین افتتاح ایستگاه گاز رسانی شهدای شهر پول با بیان اینکه پروزه گاز رسانی شهر پول با توجه به کوهستانی بودن منطقه یکی از پروژه های سخت بود، اظهار کرد: باید مشکلات شهرستان را ریشه ای حل کنیم و نوشهر باید الگوی شهرستان های دیگر باشد.

وی گفت: پس از افتتاح پروژه گاز رسانی شهر پول اقدام عمرانی بعدی منطقه کجور پیگیری پروژه ساماندهی جاده نوشهر به کجور است.

فرماندار نوشهر با بیان اینکه سال ۹۷ سال خبرهای خوش برای مردم شهرستان نوشهر است، افزود: بخش کجور شناسنامه تاریخی شهرستان نوشهر است که باید به مشکلات این بخش به طور جدی رسیدگی کرد.

رئیس اداره گاز ناحیه نوشهر و چالوس نیز در گفت و گو با ایسنا، از با اشاره به اینکه شهر کوهستانی پول نوشهر از نعمت گاز بهره‌مند شد، تصریح کرد: با تلاش هایی که صورت گرفت گازرسانی به این شهر و شهر کجور به صورت سی ان جی انجام شد.

وی با بیان اینکه امروز با حضور مدیرعامل گاز استان و نماینده مردم نوشهر و چالوس و سایر مسئولان ایستگاه  PRU به بهره برداری رسید، خاطرنشان کرد: در این ایستگاه گاز مایع که از چالوس انتقال می یابد تبدیل به گاز طبیعی شده و وارد شبکه گاز شهر پول می شود.

هژیر جوادی از شبکه گذاری ۲۵ هزار متر در این شهر خبر داد و گفت: ۵۸۳ علمک نصب شد و اشتراک پذیری نیز در این شهر آغاز شد.

وی یادآور شد: شرکت یزد انرژی مسئول احداث ساختمان ایستگاه و شرکت پارس ام سی اس نیز به لحاظ مکانیکال پروژه را به اتمام رساند.

رئیس اداره گاز ناحیه نوشهر و چالوس در پایان گفت: در مجموع برای دو شهر پول و کجور ۱۴ میلیارد تومان توسط دو شرکت در قالب ۵ ساله سرمایه گذاری شد.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

چاله‌کا

هر وقت که جوانان و بزرگترها فرصت داشته باشند این بازی انجام می‌شود ، حتی در فصل زمستان اگر زمین مناسب باشد هم می‌توان بازی کرد، معمولاً برای هر گروهی 15 دقیقه وقت لازم است.