2003

شاخه نظامی حماس اعلام کرد انفجار در مرکز غزه و شهادت 6 نفر از اعضای گردان‌های عزالدین القسام، کار رژیم صهیونیستی بوده است.

به گزارش نوئشهر آنلاین ، جنبش مقاومت اسلامی «حماس» شامگاه شنبه اعلام کرد رژیم صهیونیستی مسئول انفجاری است که باعث شهادت 6 نفر از اعضای این جنبش در مرکز غزه شد.

گردان‌های عزالدین القسام، شاخه نظامی حماس با صدور بیانیه‌ای گفت این این انفجار درپی عملیات پیچیده اطلاعاتی جاسوسان رژیم صهیونیستی در مرکز غزه و علیه اعضای این سازمان اجرا شده است.

به نوشته وبگاه شبکه «المیادین» در این بیانیه آمده است که بعد از بررسی‌های امنیتی از سوی شاخه نظامی حماس، مشخص شد که رژیم صهیونیستی این عملیات تروریستی را علیه اعضای گردان‌های عزالدین القسام در منطقه «زوایده» اجرا کرد.

گردان‌های عزالدین القسام همچنین اعلام کرد که جزئیات بیشتر از نحوه این عملیات و نقشه‌های بیشتری که رژیم صهیونیستی قصد داشت پس از آن اجرا کند را رسانه‌ای می‌کند.

ساعات پایانی روز شنبه بود که منابع محلی فلسطین از وقوع انفجاری در مرکز نوار غزه خبر دادند. در این انفجار 6 عضو شاخه نظامی حماس به شهادت رسیده و 3 نفر دیگر زخمی شدند.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر