2003

شاخه نظامی حماس اعلام کرد انفجار در مرکز غزه و شهادت 6 نفر از اعضای گردان‌های عزالدین القسام، کار رژیم صهیونیستی بوده است.

به گزارش نوئشهر آنلاین ، جنبش مقاومت اسلامی «حماس» شامگاه شنبه اعلام کرد رژیم صهیونیستی مسئول انفجاری است که باعث شهادت 6 نفر از اعضای این جنبش در مرکز غزه شد.

گردان‌های عزالدین القسام، شاخه نظامی حماس با صدور بیانیه‌ای گفت این این انفجار درپی عملیات پیچیده اطلاعاتی جاسوسان رژیم صهیونیستی در مرکز غزه و علیه اعضای این سازمان اجرا شده است.

به نوشته وبگاه شبکه «المیادین» در این بیانیه آمده است که بعد از بررسی‌های امنیتی از سوی شاخه نظامی حماس، مشخص شد که رژیم صهیونیستی این عملیات تروریستی را علیه اعضای گردان‌های عزالدین القسام در منطقه «زوایده» اجرا کرد.

گردان‌های عزالدین القسام همچنین اعلام کرد که جزئیات بیشتر از نحوه این عملیات و نقشه‌های بیشتری که رژیم صهیونیستی قصد داشت پس از آن اجرا کند را رسانه‌ای می‌کند.

ساعات پایانی روز شنبه بود که منابع محلی فلسطین از وقوع انفجاری در مرکز نوار غزه خبر دادند. در این انفجار 6 عضو شاخه نظامی حماس به شهادت رسیده و 3 نفر دیگر زخمی شدند.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

یادداشت/ به مناسبت هفته هلال احمر؛

هلال احمر، نسیم رحمت برای نیازمندان

محبت هلال احمر همچو نسیم ملایمی بر نیازمندان می‌وزد و واقعیتی است که همه به تحسین آن ‏می‌پردازند، شاید دستشان خالی باشد، به حقشان نرسند و بهترین ایام تعطیلات درگیر ‏کار باشند، اما مصمم و با انگیزه در انجام ماموریت‌های محوله به راه خود ادامه می‌دهند.‏یادداشت/

به تبلیغ و ترویج برجام خاتمه دهید!

دو سال پیش که برجام را دولت پذیرفت، قرار بود همه تحریم های ظالمانه برداشته شود، اما اکنون نه تنها تحریم ها برداشته نشده است بلکه روز به روز بر آن افزوده می شود.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر