2003

مرکزارتباط مردمی استان مازندران در حالی هر هفته شاهد حضور یک مدیر است که نتایج آن از قبل مشخص است و مهم‌ترین جوابی که مردم پس از ارتباط تلفنی می‌گیرند، مراجعه حضوری به ادارات است.

به گزارش نوشهر آنلاین ، بعد از حضور محمد اسلامی به عنوان استاندار مازندران مرکز ارتباط مردمی 111 که در دوره حضور ربیع فلاح استاندار سابق مازندران چندان فعال نبوده است، هر هفته شاهد حضور مدیران استانی است.

پس از حضور مسئولان و مدیران کل، این بار نوبت به پاسخگویی به شهرداران رسیده است و قرار شد شهرداران استان به نوبت پاسخگوی مردم باشد.

البته اینکه مدیران استانی باید پاسخگوی مردم باشند، اقدامی به جا و شایسته است ولی مهم‌تر از پاسخگویی، اقدام و عمل است که در کمتر حضورها اینگونه اقدامات پاسخ داده می‌شود.

نکته اصلی حضور شهردار یکی از شهرهای بزرگ استان در مرکز ارتباط مردمی این است که وی پس از زمان حضورش در شهرداری، در هیچ نشست خبری با رسانه‌ها حضور نداشته است.

از سوی دیگر در شورای جدید، این شهردار کمتر پاسخگوی مطالبات و سوالات اعضای شورا بوده و اوضاع عدم پاسخگویی شهرداری و پرسنل آن، به مرحله‌ای رسیده بود که یک عضو شورای شهر اعلام کرده است که قرار است با شیوه متفاوت مسائل را پیگیری کند.

سوال اینجاست مدیری که به رسانه‌ها پاسخگو نیست، اعضای شورا از رفتار وی در عدم پاسخگویی گلایه دارند، چه طور در سامانه 111 می‌تواند پاسخگوی مردم باشد؟

در کنار مرکز 111 طرح ملاقات مردمی در استان مازندران چند سالی است که اجرا می‌شود، چرا متولیان استانی اصرار به اقدامی دارند که نتایج آن از قبل مشخص است.

مدیرانی که رو در رو پاسخگوی مردم نیستند، چه طور پشت تلفن می‌توانند دغدغه‌های مردم را حل و فصل کنند؟!

بهترین پاسخی که از اینگونه ارتباطات دریافت می‌شود، مراجعه حضوری به اداره است و جز ایجاد توقع برای مردم نتیجه دیگری ندارد.

بهتر است مسئولان استانی به جای اقدام شعاری، طرح سه‌شنبه ملاقات عمومی در مازندران را جدی بگیرند و نظارت در این بخش تقویت شود.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

یادداشت/ به مناسبت هفته هلال احمر؛

هلال احمر، نسیم رحمت برای نیازمندان

محبت هلال احمر همچو نسیم ملایمی بر نیازمندان می‌وزد و واقعیتی است که همه به تحسین آن ‏می‌پردازند، شاید دستشان خالی باشد، به حقشان نرسند و بهترین ایام تعطیلات درگیر ‏کار باشند، اما مصمم و با انگیزه در انجام ماموریت‌های محوله به راه خود ادامه می‌دهند.‏یادداشت/

به تبلیغ و ترویج برجام خاتمه دهید!

دو سال پیش که برجام را دولت پذیرفت، قرار بود همه تحریم های ظالمانه برداشته شود، اما اکنون نه تنها تحریم ها برداشته نشده است بلکه روز به روز بر آن افزوده می شود.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر