2003

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر امسال تمامی ۶۰هزار نفر نیروهای در حال بازنشستگی آموزش و پرورش را ترک کنند، ۱۱۷هزار نیرو نیاز داریم.

به گزارش نتوشهر آنلاین ،قاسم احمدی‌لاشکی با اشاره به رقم‌های متفاوت ارائه شده از مسئولان درخصوص نیاز آموزش و پرورش به نیروی انسانی، گفت: بهتر است در مورد میزان کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش تنها به ارقام ارائه شده ازسوی رئیس مرکز برنامه‌ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش استناد کرد.

وی ادامه داد: طبق آنچه رئیس منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش مطرح کرده است اگر امسال تمامی 60هزار نفر نیروهای در حال بازنشستگی آموزش و پرورش را ترک کنند، 117هزار نیرو نیاز خواهیم داشت بنابراین حتی اگر ردیف استخدامی آموزش و پرورش به 30هزار نفر برسد و حدود 11هزار نفر فارغ‌التحصیل سال جاری دانشگاه فرهنگیان نیز جذب شوند، با احتساب نیروهای حق‌التدریس در اختیار، آموزش و پرورش باز هم با کمبود شدید نیرو رو به رو خواهد بود.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: 15هزار ردیف استخدامی که سازمان امور استخدامی برای آموزش و پرورش در نظر گرفته صرفا با استناد به ظرفیت و توان استخدامی این سازمان استربطی به میزان نیاز آموزش و پرورش ندارد.

احمدی لاشکی با بیان اینکه سازمان امور استخدامی و آموزش و پرورش باید جلسات بیشتری با هم برگزار کنند، گفت: استفاده از نیروهای حق‌التدریس، جذب از طریق آزمون و به کارگیری دانشجویان دانشگاه فرهنگیان که دو سال از درسشان تمام شده است از جمله راه های خروج آموزش و پرورش از مشکل کمبود نیرو است.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

یادداشت/ به مناسبت هفته هلال احمر؛

هلال احمر، نسیم رحمت برای نیازمندان

محبت هلال احمر همچو نسیم ملایمی بر نیازمندان می‌وزد و واقعیتی است که همه به تحسین آن ‏می‌پردازند، شاید دستشان خالی باشد، به حقشان نرسند و بهترین ایام تعطیلات درگیر ‏کار باشند، اما مصمم و با انگیزه در انجام ماموریت‌های محوله به راه خود ادامه می‌دهند.‏یادداشت/

به تبلیغ و ترویج برجام خاتمه دهید!

دو سال پیش که برجام را دولت پذیرفت، قرار بود همه تحریم های ظالمانه برداشته شود، اما اکنون نه تنها تحریم ها برداشته نشده است بلکه روز به روز بر آن افزوده می شود.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر