• 7-03-1397, 10:36
  • کد خبر : 77969
  • منبع خبر : فارس
  • مازندران
2003

استاندار مازندران همچنان نسبت به انتصاب مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری در استان مازندران مقاومت نشان داده و اعلام کرده است که حکم فرزانه برای مدیرکل میراث فرهنگی را قبول ندارد.

به گزارش نوشهر آنلاین ، مدتی است که بحث انتخاب مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران به شدت داغ هست.

مسئولان میراث فرهنگی کشور سیف‌الله فرزانه مدیرکل سابق میراث فرهنگی استان مازندران و عضو شورای شهر محمودآباد را به عنوان مدیرکل جدید میراث استان دوباره به مازندران معرفی کردند.

این موضوع با واکنش جدی در استان مازندران مواجه شده است و محمد اسلامی استاندار مازندران با وجود گذشت حدود یک ماه از فعالیت سیف‌الله فرزانه در مصاحبه آخری که با یکی از رسانه‌ها داشت اعلام کرد که این حکم را قبول نداشته و اعلام کرد که از نظر من این حکم درست نیست و بنده این حکم را قبول ندارم.

  سازمان میراث فرهنگی همیشه در استان از داشتن مدیرکل مناسب محروم بوده است، کم توجهی و نداشتن مدیر چابک یکی از دغدغه‌های جدی این سازمان بوده است.

حدود 16 سالی است که پست‌های مدیریتی این سازمان در استان مازندران دست به دست می‌شود و هر بار با تودیع مدیرکل قبلی مدیر قبلی‌تر جایگزین می‌شود.

در حال حاضر استاندار مازندران تلاش دارد که سیطره فرزانه و بزرگ‌نیا را در این سازمان به اتمام برساند و مدیری غیر از این دو نفر را جایگزین کند.

دلاور بزرگ‌نیا به خوبی متوجه عدم رضایت‌مندی اسلامی از عملکردش شد و پیش از معرفی گزینه جدید از سوی استاندار مازندران نسبت به ترک استان اقدام کرد، اما سیف‌الله فرزانه با وجود بازنشستگی و فعالیت در شورا و مخالفت اسلامی با حضورش در استان در حال حاضر مقاومت کرده و منتظر نرمش اسلامی نسبت به حکم صادر شده است، اینکه آیا استاندار موفق می‌شود که این حکم را در استان ابطال کند یا خیر موضوعی است که باید در روزهای آینده منتظر آن بود.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

یادداشت/ به مناسبت هفته هلال احمر؛

هلال احمر، نسیم رحمت برای نیازمندان

محبت هلال احمر همچو نسیم ملایمی بر نیازمندان می‌وزد و واقعیتی است که همه به تحسین آن ‏می‌پردازند، شاید دستشان خالی باشد، به حقشان نرسند و بهترین ایام تعطیلات درگیر ‏کار باشند، اما مصمم و با انگیزه در انجام ماموریت‌های محوله به راه خود ادامه می‌دهند.‏یادداشت/

به تبلیغ و ترویج برجام خاتمه دهید!

دو سال پیش که برجام را دولت پذیرفت، قرار بود همه تحریم های ظالمانه برداشته شود، اما اکنون نه تنها تحریم ها برداشته نشده است بلکه روز به روز بر آن افزوده می شود.هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر