2003

مسئول ستاد بازسازی عتبات و عالیات غرب مازندران از اعطای تسهیلات بدون کارمزد و ضمانت به علاقه‌مندان برای پرداخت اقساطی نذورات در توسعه حرم‌های مطهر خبر داد.

به گزارش نوشهرآنلاین، گردهمایی و هم‌اندیشی مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات غرب مازندران در سالن اجتماعات فرمانداری قدیم نوشهر با حضور مسئولین ستاد عتبات عالیات استان، امام جمعه شهرستان‌های نوشهر و چالوس و منطقه سی‌سنگان و مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات غرب استان برگزار شد.

** جمع‌آوری 80 میلیون تومان نذورات در سه ماهه نخست امسال

در حاشیه این مراسم طی گفت‌وگویی با خبرنگار ما از جمع‌آوری 80 میلیون تومان نذورات عتبات عالیات در سه ماهه نخست امسال در غرب مازندران خبر داد.

وی با بیان اینکه امسال 4 نیروی متبرع و متخصص از غرب مازندران به عتبات عالیات اعزام شد، اظهار کرد: هم‌اکنون به نیروی سنگ‌کار ماهر برای کمک به بازسازی عتبات عالیات نیازمندیم.

محمدرضا شهریور با اشاره به اینکه بازسازی عتبات عالیات افتخاری برای شیعیان است، گفت: ساخت و بازسازی حرم ائمه اطهار ریشه در کار فرهنگی دارد و یکی از راه‌های انتقال فرهنگ به نسل‌های آینده نیز احترام و تمسک به ائمه(س) است.

**اعطای تسهیلات بدون کارمزد و ضمانت به علاقه‌مندان برای پرداخت اقساطی نذورات

وی با اشاره به مشارکت خوب مردم غرب مازندران در ساخت صحن حضرت زهرا(س) در نجف و صحن حضرت زینب(س) در کربلا افزود: هر مترمربع از صحن حضرت زهرا(س) معادل سه میلیون تومان و هر متر مربع از صحن حضرت زینب(س) چهار میلیون تومان است که هر خیر می‌تواند با پرداخت این کمک‌ها سند افتخاری به نام خود ثبت کند.

جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در غرب مازندران همچنین از طرح اقساطی کمک به ساخت صحن حضرت زهرا(س) و حضرت زینب(س) در نجف و کربلا خبر داد و خاطرنشان کرد: در این طرح خیرین می‌توانند با پرداخت اقساطی نذورات، در ساخت و توسعه حرم‌های مطهر مشارکت کنند.

وی ادامه داد: بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که بین بانک رسالت و ستاد عتبات عالیات انجام‌شده است، علاقه‌مندان می‌توانند برای پرداخت نذورات از تسهیلات بدون کارمزد و ضمانت استفاده کنند.

** مشارکت 9 خیر در طرح خرید اقساطی

شهریور تصریح کرد: نیازی به مراجعه حضوری متقاضیان به شعب بانک رسالت نیست و خیرین برای این کار می‌توانند به ستاد بازسازی عتبات عالیات غرب مازندران واقع در فرمانداری سابق نوشهر مراجعه کنند و با پرکردن فرم‌های مربوطه، اقساط آن را به شکل قرض‌الحسنه بدون کارمزد و ضمانت به بانک رسالت پرداخت کنند.

وی گفت: تاکنون 9 نفر از خیرین شهرستان‌های نوشهر، نور و تنکابن برای خرید اقساطی صحن حضرت زینب(س) و حضرت زهرا(س) مشارکت کردند.

مسئول ستاد بازسازی عتبات و عالیات غرب مازندران در پایان یادآور شد: علاقمندان و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، می‌توانند برای بازسازی و توسعه حرم‌های مطهر نذورات و هدایای خود را به ستاد بازسازی عتبات عالیات غرب مازندران واقع در ساختمان قدیم فرمانداری نوشهر و یا به حساب ۱۰۴۰۰۷ بانک سپه شعبه فردوسی نوشهر واریز نمایند و جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز با شماره تماس‌های 52322000 و 09122276012 تماس حاصل نمایند.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر