2003

کسبه ای که پیاده روهای همگانی را با فضای مغازه و مغازه دارانی که پیاده روی مغازه را با پارکینگ اشتباه گرفته اند،مردم نوشهر پس از سال ها تحمل بالاخره از خودخواهی برخی کسبه به تنگ آمده اند.

به گزارش نوشهرآنلاین هفته ی گذشته در حرکتی تحسین برانگیز یک گروه در فضای مجازی مبادرت به بررسی عوامل تاثیرگذار در این زمینه نمود و با همکاری مردم سعی در رساندن صدای همشهریان به مسئولین کرد.
عمده ی سخنان از رفتار ناعادلانه ی ماموران سدمعبر با کسبه و دستفروشان حکایت داشت؛ که با برخی کسبه هیچگونه برخوردی صورت نمی گیرد و بلعکس. همچنین از بی توجهی ماموران سخن به عمل آمد که سدمعبر را دیده و بی هیچ عکس العملی به راه خود ادامه می دهند.
این پویش مردمی تا کنون با عدم پاسخ صریح از سوی مسئولین مربوطه همراه بوده.
اما به استناد تبصره ی یک بند دو از ماده 55 قانون شهرداری ها مکلف به جلوگیری و رفع موانع موجود و آزاد نمودن معابر و اماکن هستند.
حال اینکه این معضل بزرگ چندین سال است گریبانگیر مردم شهر شده و حتی در رفت و آمد نیز ایجاد مشکل نموده.
شهرداری و واحد خدمات شهری نوشهر این سالها هیچ عملکرد مثبت و راه حل مطلوب در این زمینه ارائه نداده اند و اکنون لزوم ورود و برخورد جدی شهرداری تنها راه حل و چاره ساز مشکل مردم خواهد بود.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر