2003

هدف از تشکیل بسیج: پاسداری از انقلاب اسلامی و ارزش های انقلاب بوده است. فرهنگ بسیج نشات گرفته از فرهنگ عاشورایی امام حسین (ع) است.

به گزارش نوشهرآنلاین،سرهنگ حسین جناسمی فرمانده سپاه ناحیه نوشهر در نشست خبری با اصحاب بسیج رسانه و خبرنگاران نوشهر به مناسبت هفته بسیج؛
هدف از تشکیل بسیج: پاسداری از انقلاب اسلامی و ارزش های انقلاب بوده است. فرهنگ بسیج نشات گرفته از فرهنگ عاشورایی امام حسین (ع) است.
پنجم آذر ماه سال ۱۳۵۸ تاریخ تشکیل بسیج مستضعفین است.

حضرت آیت الله خامنه ای: فتح الفتوح حضرت امام خمینی (ره) تشکیل بسیج مستضعفان بوده است.

 
وی افزود: امروز جنگ ما با استکبار جهانی جنگ اراده هاست، تمام تلاش دشمن این است که اراده ی ما را تحت کنترل خود بگیرد؛ هر کشوری بتواند اراده ی کشوری را تحت کنترل خود بگیرد به راحتی می تواند سلطه بر آن کشور داشته باشد. با گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی دشمن محقق به این امر نشده و نخواهد شد و این میسر نیست جز با تبعیت محض از امام زمان (عج) و رهبری و وحدت و همدلی؛ انتظاری که ما از مسئولین داریم کار و تلاش شبانه روزیست، برای مردم تلاش کنند و دل به وعده های پوچ و توخالی غرب ندهند.

 
اختلاس گران و محتکران از پیروان دشمن بزرگ آمریکا هستند و می خواهند تا در روند پیشبرد انقلاب اسلامی خللی ایجاد کنند و تمام تلاش دشمن این است که نگذارد انقلاب ما به چهل سالگی برسد.
به مناسبت تشکیل بسیج هفته ی بسیج از بیست و نهم آبان تا پنجم آذر با شعار؛ بسیج مظهر ایستادگی، پیشرفت، وحدت و خدمت را در پیش داریم.
به این منظور از سوی بسیج شهرستان در هفته ی پیش رو اجرا می گردد:


🔹اجرای 350 برنامه هفته بسیج در نوشهر از فردا
🔹فعال شدن گشت های محله محور در سطح روستاهاو مناطق شهری نوشهر با هدف مقابله با سرقت هاو رفتارهای بزهکارانه در سطح شهرستان
🔹اعزام 10 اکیپ پزشکی همراه با داروهای رایگان و 20 گروه جهادی به مناطق محروم نوشهر
🔹ساخت 40 واحد مسکونی برای محرومین تا سال 98
🔹افتتاح چهار طرح عمرانی همزمان با هفته بسیج
🔹اعزام 120 دانش آموز دختر به مناطق جنگی به همراه والدین


انتهای پیام /

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟شهید شهر من

بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

فندوق‌کا

فندوق‌کا یکی از بازی‌های بومی و محلی مازندران است که بیش‌تر در منطقه غرب رواج دارد و افراد در هر شرایط و سنی می‌توانند این بازی را انجام دهند.