2003

در آستانه هفته مبارک بسیج اعضای ستاد گرامیداشت هفته بسیج، جمعی از فرماندهان بسیج و سپاه شهرستان با امام جمعه دیدار کردند.

به گزارش نوشهرآنلان، در این دیدار ابتدا سرهنگ حسین جناسمی فهرست برنامه ها را به سمع امام جمعه ی شهرستان نوشهر رساندند. همچنین از ایشان جهت حضور در برنامه ها دعوت به عمل آوردند.

 
حجت الاسلام مشایخ: از زحمات شما کمال تقدیر و تشکر را داریم. با توجه به سه مناسبت تقریبا همزمان لازم است برنامه ها جامع و با جدیت بیشتر پیگیری شوند. مناسبت های هفته ی بسیج، هفته ی وحدت و چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی؛ بابت چهل سالگی انقلاب باید از آذرماه مقدمات برنامه ها فراهم شود تا از ابتدای دی ماه نمایش برنامه های مربوطه را داشته باشیم. در شرایط کنونی که دشمن با تحریم ها تهدیدی برای کشور می تراشد نیاز است خانواده های شهدا و بسیج و سپاه پای کار بیایند و به دشمن نشان دهند هنوز مردم با انقلاب هستند و آنگونه که دشمن می اندیشد نیست.
طبق صحبت های انجام شده، تصمیم بر برپایی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب شد؛ که خواستیم سپاه ورود نماید و در برنامه هایی که اعلام داشتید به این نمایشگاه اشاره کردید. ما در جهت همکاری شبستان مصلا در ضلع شمالی را به شما می دهیم که این نمایشگاه به مدت دو ماه برقرار باشد، هم روزهای جمعه بعد از نماز جمعه نمازگزاران بازدید نمایند هم از طرف مدارس و ادارات.

 
وی افزود: در خصوص مناسبت هفته ی وحدت؛ ما همیشه به وحدت نیاز داریم اما زمانی که تهدید صورت میگیرد بیشتر به وحدت نیاز است. مثالی می فرمایند: که در حالت عادی انگشتان یک دست باز است اما زمان خطر و تهدید انگشت ها جمع می گردند و تبدیل به مشت می شوند برای مقابله با خطر و دشمن. الان تحریم ها و تهدید های کشورهای بیگانه چون آمریکا و عربستان سعودی و تفکرات داعشی و ... طلب می کند وحدت خود را بیشتر از پیش نماییم.

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

بازی آغوزکا

در مازندران بازی‌های متنوعی با گردو انجام می‌شود که از آن می‌توان به اَتا بَزِن همه ره بَیر و چونه‌کا آغوز نام برد که در کجور رواج دارد.