2003

ایجاد امنیت پایدار، ایجاد پیشگیری از وقوع جرم و همچنین احساس رضایتمندی مردم ، با اجرای طرح رضوییون خوشبختانه وقوع سرقت در شهرستان نوشهر به میزان چشمگیری کاهش پیدا کرده است.

به گزارش نوشهر آنلاین؛ سرهنگ حسین جناسمی فرمانده سپاه شهرستان نوشهر و سرهنگ فرهاد باقی زاده جانشین انتظامی شهرستان نوشهر به همراه مسئول بسیج رسانه شهرستان و فرماندهان حوزه در شهر و روستاها در تاریخ ۹۷/۰۹/۰۱ در برخی محلات نوشهر حضور پیدا کرده و از طرح گشت محله محور بسیج یا همان طرح رضوییون بازدید به عمل آوردند.


به گفته ی فرمانده سپاه شهرستان نوشهر: طرح رضوییون جهت ایجاد امنیت پایدار، ایجاد پیشگیری از وقوع جرم و همچنین احساس رضایتمندی مردم از انقلاب اسلامی توسط پایگاه های بسیج در سطح محلات شروع به کار کرده است.


وی گفت: در هفته ی بسیج این طرح تشدید شده و بسیجیان در گشت های محله محور به صورت پیاده حضور پیدا می کنند و از پشتیبانی قضایی نیروی انتظامی و سپاه برخوردارند؛ همچنین اعضای شورای تامین به صورت صد در صدی از این طرح ها حمایت کردند.


وی افزود: حدود شش ماه از اجرای طرح می گذرد و طبق آمارهای اعلام شده توسط دادگستری و نیروهای انتظامی وقوع سرقت در این محلات به شدت کاهش داشته؛ امید است بتوانیم امنیت قابل قبولی برای نوشهر ایجاد نماییم.


انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

چاله‌کا

هر وقت که جوانان و بزرگترها فرصت داشته باشند این بازی انجام می‌شود ، حتی در فصل زمستان اگر زمین مناسب باشد هم می‌توان بازی کرد، معمولاً برای هر گروهی 15 دقیقه وقت لازم است.