2003

نماز جمعه امروز دوم آذر ماه به امامت حجت الاسلام مشایخ و سخنرانی پیش از خطبه سرهنگ جناسمی فرمانده سپاه شهرستان نوشهر به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور پرشور مردم و بسیجیان و سپاهیان شهرستان برگزار گردید.

به گزارش نوشهرآنلاین،سرهنگ حسین جناسمی در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه، هفته بسیج امسال با شعار بسیج مظهر ایستادگی، پیشرفت، وحدت و خدمت از ۲۹ آبان شروع و با انجام ۳۵۰ برنامه تا ۵ آذر با انجام برنامه ویژه شکوه مقاومت در مرکز شهرستان نوشهر ادامه می یابد.
بسیج یعنی ما می توانیم ما تتوانستیم ما انقلابی هستیم. بسیجی یعنی شهید فهمیده که ره صد ساله را یک شبه طی کرد و در ۱۳ سالگی رهبر یک مملکت شد. بسیجی یعنی سردار شهید محمد جهان آرا که از عده و تهدید دشمن در خرمشهر نترسید و با چند پاسدار بسیجی و چند قبضه سلاح سبک با اراده آهنین در برابر ارتش حزب بعث صدام ۳۴ روز ایستادگی کرد.

 
ما از مقام معظم رهبری آموختیم که مبارزه با استکبار تعطیل پذیر نیست اگر مبارزه با استکبار نباشد ما اصلا تابع قرآن نیستیم، مبارزه با استکبار که تمام نمی شود.
ما بسیجیان به مسئولین اعلام می کنیم براساس فرمایش مقام معظم رهبری بهترین راه مبارزه با آمریکا خدمت به این مردم است.

وی افزود: جنگ امروز جنگ اراده هاست آمریکا می خواهد اراده ملت های مسلمان و مردم با غیرت را تضعیف کند و با جنگ تمام عیار اقتصادی، تشدید عملیات روانی ایجاد دوگانه جنگ و صلح انجام عملیات پیچیده روانی _دوگانه معیشت و موشک_ مذاکره با آمریکا تنها راه حل مشکلات اقتصادی فروپاشی را در دستور کار دارند،ما در سایه وحدت، انسجام، پیروی محض از فرمانده ولایت مطلقه فقیه در این ۴۰ سال توانستیم بر جبهه غربی آمریکایی پیروز شویم.

 
در ادامه حجت الاسلام مشایخ امام جمعه شهرستان نوشهر: بزرگترین سرمایه در هر جامعه نیروی انسانی آن جامعه است،جوانان فعال حاضر در صحنه باعث پویایی جامعه هستند.
در خطبه امروز امام جمعه نوشهر اظهار داشت: امام خمینی در سال ۱۳۵۸ بسیج مستضعفان را تشکیل دادند یکسال پیش از شروع جنگ تحمیلی و هدف تشکیل مقابله با گروه های انحرافی معاند انقلاب؛ امروزه تفکر بسیج از ایران به کشورهای دیگر صادر شد. تفکر بسیجی تنها در زمینه ی نظامی نیست در زمینه های علمی نیز وجود دارد.
وی افزود در آستانه ی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی: انقلاب چه آورد برای ما؛ انقلاب افول آمریکا را آورد، همانطوری که ما کمونیزم را در زباله دان تاریخ باید ببینیم ان شاءلله به زودی آمریکا را نیز باید در زباله دان تاریخ بیابیم.


نماز جمعه امروز دوم آذر ماه به امامت حجت الاسلام مشایخ و سخنرانی پیش از خطبه سرهنگ جناسمی فرمانده سپاه شهرستان نوشهر به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور پرشور مردم و بسیجیان و سپاهیان شهرستان برگزار گردید.
همچنین به همین مناسبت توسط نیروهای بسیجی میز خدمت به نمازگزاران ارائه شد شامل: ویزیت رایگان و کنترل فشار خون و مشاوره که با استقبال نمازگزاران همراه بود.

 

 

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر