2003

جشن نورافشانی به مناسبت ولادت حضرت رسول(ص)، امام صادق (ع) و هفته ی بسیج در شهرستان نوشهر همراه با نور افشانی برگزار خواهد شد.

به گزارش نوشرآنلاین،در گفتگوی تلفنی با روابط عمومی شهرداری و جزئیات جشن از زبان ایشان: شهرداری و شورای اسلامی نوشهر به مناسبت ولادت پیامبر(ص) و امام صادق(ع) و هفته ی بسیج جشن نورافشانی ترتیب دادند.

 
برنامه های جشن؛ پذیرایی حضار با شربت و شیرینی و اجرای موسیقی زنده توسط خواننده های بومی معروف چون میلاد سیاهپشت و نورافشانی خواهد بود.
وی افزود: جشن امشب سوم آذرماه پس از نماز عشاء در خیابان انقلاب مقابل آموزش و پرورش سابق انجام می شود.
در پاسخ به سوال بارانی بودن آسمان اظهار داشت: با استعلام از هواشناسی از بعداز ظهر باران قطع خواهد شد و شب برای برگزاری جشن مشکلی نخواهد بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

بازی آغوزکا

در مازندران بازی‌های متنوعی با گردو انجام می‌شود که از آن می‌توان به اَتا بَزِن همه ره بَیر و چونه‌کا آغوز نام برد که در کجور رواج دارد.