2003

این دیدار در حضور همپا معاونت محترم فرماندار و سرپرست بخشداری کجور،فرمانده حوزه مقاومت بسیج پول، خانواده های معظم شهداء، مسئول تربیت بدنی سپاه برگزار شد.

به گزارش نوشهرآنلاین،تیم فوتسال منتخب کجور با اقتدار قهرمان؛ تیم جوانان نوشهر نایب قهرمان؛ و تیم کادویی مجید مقام سوم دومین دوره مسابقات فوتسال جام شهدای کوهپر شدند.
این دیدار در حضور همپا معاونت محترم فرماندار و سرپرست بخشداری کجور، اسلامی رئیس اداره ورزش و جوانان، عارفی رئیس شورای بخش کجور؛ فرمانده حوزه مقاومت بسیج پول،شورای روستای کشکک؛ خانواده های معظم شهداء، مسئول تربیت بدنی سپاه برگزار شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

فندوق‌کا

فندوق‌کا یکی از بازی‌های بومی و محلی مازندران است که بیش‌تر در منطقه غرب رواج دارد و افراد در هر شرایط و سنی می‌توانند این بازی را انجام دهند.