2003

با اتمام مهلت مجوز فعالیت موقت واحدهای تولید شن و ماسه دشت نظیر نوشهر و حکم قضایی صادره مبنی بر پلمپ و تعطیلی آنها که با همکاری نیروی انتظامی انجام گرفته بود،شرکت شن و ماسه ی دشت نظیر آلاینده ی محیط زیست تعطیل شد.

به گزارش نوشهرآنلاین در گفتگو با سلطانی ریاست محیط زیست نوشهر:با اتمام مهلت مجوز فعالیت موقت واحدهای تولید شن و ماسه دشت نظیر نوشهر و حکم قضایی صادره مبنی بر پلمپ و تعطیلی آنها که با همکاری نیروی انتظامی انجام گرفته بود. اما در چند روز اخیر خبرهای جسته گریخته از فعالیت شرکت به گوش می رسید که در پایش نیمه شب مامورین یگان حفاظت فعالیت شرکت محرز گردید و در مورخ ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ با حضور ریاست محترم دادگاه کجور، یگان حفاظت محیط زیست، نیروی انتظامی و مامورین منابع طبیعی، شرکتهای فوق پلمپ گردیده و با نصب بنر هشدارهای لازم درخصوص عدم فعالیت، متذکر گردید.
سلطانی افزود: با حکم قضایی کلیه ی ماشین آلات این شرکت ها نیز پلمپ گردید و همچنین هرگونه خروج مصالح از این شرکت ها پیگرد قانونی دارد و خاطی اعمال قانون خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

فندوق‌کا

فندوق‌کا یکی از بازی‌های بومی و محلی مازندران است که بیش‌تر در منطقه غرب رواج دارد و افراد در هر شرایط و سنی می‌توانند این بازی را انجام دهند.