2003
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران اعلام کرد

انهدام باند قاچاق مواد مخدر در نوشهر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران از انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر و کشف 10 کیلو گرم تریاک در شهرستان نوشهر خبر داد.

به گزارش نوشهر آنلاین ، علیرضا ثقفی طی گفت و گویی اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر در شهرستان نوشهر، موضوع در دستور کار ماموران عملیات ویژه این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مازندران، افزود: با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه، متهمان را که با تشکیل باندی 4 نفره در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در آن شهرستان فعالیت داشتند شناسایی شدند.

ثقفی،تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نوشهر در عملیاتی ضربتی متهمان را در حین حمل مواد مخدر با استفاده از 2 دستگاه خودروی سواری دستگیر کردند.

وی از کشف 10 کیلو گرم تریاک در بازرسی از خودروهای متهمان خبر داد و اظهار داشت: این عاملان سودجوی مواد مخدر پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

رئیس پلیس مواد مخدر مازندران خاطرنشان کرد: تبلیغات اغواگرایانه مافیای مواد مخدر در خصوص تاثیرات مثبت مواد مخدر برای تقویت حافظه و .. باعث بوجود آمدن اعتیاد و مشکلات زیاد زندگی برای فرد، خانواده و جامعه می شود.

ثقفی از مردم خواست: برای مقابله با سوداگران مرگ که هدفی جز فروپاشی خانواده ها و از بین بردن نسل جوان جامعه برای دستیابی به سودهای کلان خود ندارند با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه را به مرکز فوریت های پلیسی110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

فندوق‌کا

فندوق‌کا یکی از بازی‌های بومی و محلی مازندران است که بیش‌تر در منطقه غرب رواج دارد و افراد در هر شرایط و سنی می‌توانند این بازی را انجام دهند.