2003

همزمان با دهه فجر 350 برنامه و طرح در شهرستان نوشهر برگزار خواهد شد که بالغ بر 15 طرح عمرانی و خانه محرومین به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش نوشهرآنلاین ، سرهنگ حسین جناسمی فرمانده سپاه نوشهر در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دوران بالندگي انقلاب اسلامی ایران آغاز شده است،همزمان با دهه فجر 350 برنامه و طرح در شهرستان نوشهر برگزار خواهد شد که بالغ بر 15 طرح عمرانی و خانه محرومین به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: ۱۵ طرح عمرانی با حضور فرمانده سپاه کربلا و بسیج سازندگی افتتاح می شود که شامل ۱۰ خانه محرومان، دو پایگاه مقاومت، دو طرح اقتصاد مقاومتی و یک خانه عالم خواهد بود.

وی ادامه داد: استقبال از ورودی تاریخی حضرت امام راحل، همایش پیاده روی خواهران، برپایی میز خدمت، غبارروبی گلزار شهدا، نواختن زنگ انقلاب، نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی و اردوهای جهادی از جمله برنامه ها است.

سرهنگ جناسمی یادآور شد: همایش فاطمی با موضوع عفاف و حجاب، توزیع ۴۰ بسته غذایی و حمایتی، یادواره شهدای حوضکتی، مراسم آبروی محله، بازدید از گشت های محله محور از دیگر برنامه های دهه فجر است.

فرمانده سپاه نوشهر، تقدیر از بسیجیان نخبه و نمونه، برگزاری نشست بصیرتی، کلاس آشنایی و مشاوره حقوقی رایگان، ویزیت رایگان توسط بسیج دانش آموزی و برگزاری زیارت عاشورا در جوار مرقد شهدای گمنام از دیگر برنامه های دهه فجر است.

سرهنگ جناسمی افزود: اکران فیلم جشنواره عمار، دو صحرانوردی، تهیه جهیزیه برای پنج خانواده محروم و برپایی میز خدمت، دسته روی بسیجیان به مناست حضرت فاطمه زهرا(س) از دیگر عناوین برنامه های فرهنگی سپاه در دهه فجر است.

وی با بیان اینکه طرح های محرومیت زدایی در چهار روستای هدف شهرستان اجرا می شود گفت: ساخت ۴۰ مسکن محرومان از جمله برنامه ها است.    


لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر