2003

دوازدهمین یادواره شهدا و همایش رزمندگان دوران دفاع مقدس گردان خط شکن مسلم ابن عقیل (ع) لشکر 25 کربلا پنجشنبه شب در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر برگزار شد.

در آیین دوازدهمین یادواره شهداء وهمایش رزمندگان دوران دفاع مقدس گردان مسلم ابن عقیل (ع) لشکرویژه 25 کربلا بامحوریت سرداران وشهداء غرب مازندران برگزار شد علاوه بر مداحی برای اهل بیت عصمت و طهارت (ع)همسنگران این گردان به بیان خاطر شهدای این گردان پرداختند و درپایان از خانواده شهدای این گردان و برخی از جانباران و رزمندگان تجلیل شد.
گردان مسلم ابن عقیل در سال 1361 تشکیل شد وازگردان های خط شکن لشکر 25 کربلا بود و در 12 عملیات بزرگی که سپاه انجام داده و لشکر در آن حضور داشت، گردان مسلم به عنوان خط شکن در آنها شرکت داشته است.    

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر

معرفی بازی‌های بومی شهرستان نوشهر؛

فندوق‌کا

فندوق‌کا یکی از بازی‌های بومی و محلی مازندران است که بیش‌تر در منطقه غرب رواج دارد و افراد در هر شرایط و سنی می‌توانند این بازی را انجام دهند.