2003

شهرستان نوشهر که بیشترین توریسم را به خود می پذیرند و این می طلبد حداقل برای رفاه حال مسافرین و جلوگیری از خطرهای احتمالی کمربندی این شهر دارای نور مناسب شود.

شهرستان نوشهر که بیشترین توریسم را به خود می پذیرند و این می طلبد حداقل برای رفاه حال مسافرین و جلوگیری از خطرهای احتمالی کمربندی این شهر دارای نور مناسب شود.
 
به لینک زیر برید و حمایت کنید:

https://my.farsnews.com/c/5512


پ.ن: داخل لینک برید گزینه حمایت رو بزنید شمارتونو وارد کنید پیامک میاد و کد وارد کنید؛

شهرستان نوشهر که بیشترین توریسم را به خود می پذیرند و این می طلبد حداقل برای رفاه حال مسافرین و جلوگیری از خطرهای احتمالی کمربندی این شهر دارای نور مناسب شود. آیا مسئولین مربوطه در شب های بارانی در این مسیر تردد نداشته اند که این کمبود واقعی را ببینند و اگر تردد داشته اند چرا چشم بر واقعیت بسته اند که نداشتن نور مناسب باعث خیلی از تصادفات در این جاده شده و می شود. عزیزان مسئول لطفا برای رفاه حال خود و شهروندان و مسافرین نسبت به نصب و فعال سازی شبکه روشنایی این جاده پر تردد اقدام فرمایند. لازم به ذکر است: نماینده مردم در خانه ملت و بر اساس مطالبه مردم شریف شهرستان نوشهر و گروه تلگرامی نوشهریها، مجوز برگزاری مناقصه تکمیل روشنایی کمربندی نوشهر _چالوس به طول 105کیلومتر و اعتبار 15 میلیارد ریال در تاریخ 96107 خبر داد. اما تاکنون هیچ حرکتی برای رفع این مشکل انجام نشده است.                                                                     

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

جدیدترین خبرها

یادداشت ویژه

جواد خسروی- کارشناس ارشد مسائل سیاسی

اقتصاد، چرا و چگونه ؟

اینکه در جمهوری اسلامی ایران طی‎ ‎یک دهه اخیر توسط رهبر انقلاب‎ ‎نام‌گذاری سال‌ها‎ ‎به شعار اقتصادی تعلق‌گرفته و در انقلابی که مبنای اساسی آن تحول فکری فرهنگی بر اساس ‏فرهنگ و آیین دین مبین اسلام است به اقتصاد این‌گونه پرداخته‌شده و می‌شود، این سؤال را ‏در ذهن برخی‌ها ایجاد می‌کند که اقتصاد چرا و چگونه؟بازی های بومی و محلی نوشهر