2003

مردم نوشهر در چهلمین طلیعه فجر انقلاب اسلامی، با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی 22 بهمن، حماسه‌ای ماندگار افریدند.

به گزارش نوشهرآنلاین، اقشار مختلف مردم نوشهر امروز از ساعت 9:30 صبح در مقابل مسجد جامع این شهرستان با در دستدداشتن پلاکاردها و پوسترها و همچنین پرچم‌های ایران آماده شروع راهپیمایی شدند. و با حضور پرشور در این راهپیمائی در جشن چله انقلاب، حماسه‌ای ماندگار آفریدند.
 
 
در این آیین راهپیمایان مسیر مسجد جامع، خیابان شهید کریمی، میدان همافران، خیابان انقلاب، میدان آزادی را طی کرده و روبه‌روی آموزش و پرورش سابق تجمع کردند.
 
 

نمایش اقتدار مردم نوشهر در جشن چله انقلاب/ حماسه‌ای که ماندگار شد

 


گروه موزیک دانشگاه دریایی امام خمینی(ره) نوشهر با نواختن سرود مقدس جمهوری اسلامی و آهنگ‌های انقلابی شور و هیجانی در میان راهپیمایان ایجاد کرد.
 
 

نمایش اقتدار مردم نوشهر در جشن چله انقلاب/ حماسه‌ای که ماندگار شد

 

 

راهپیمایی با فریادهای پرخروش الله اکبر، الله اکبر راهپیمائی را آغاز کرند و شعارهای ضد استکبارستیزی مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سرداده که ضمن تجدید مجدد با آرمان‌های امام، شهدا و انقلاب اسلامی، جواب قاطعی به دشمنان انقلاب اسلامی دادند.

از حاشیه‌های این مراسم حضور حجت‌الاسلام علیرضا یونسی دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی در  راهپیمایی ۲۲ بهمن نوشهر بود.

سخنران این مراسم حجت‌الاسلام ناصر شکریان مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی مازندران اظهار کرد: مردم ایران اسلامی به رغم تمامی توطئه‌ها بعد از گذشت 39 سال از انقلاب اسلامی همچنان استوار و پایدار ایستاده است.
 
 

نمایش اقتدار مردم نوشهر در جشن چله انقلاب/ حماسه‌ای که ماندگار شد

 


وی بیان کرد: ملت ایران تبعیت از رهبری را سرلوحه کارهای خود قرار داده است و امروز به جایگاهی دست‌یافته است که در منطقه و دنیا تاثیرگذار است.

حجت‌الاسلام شکریان افزود: امروز ایران اسلامی با وجود همه تحریم‌ها در حوزه‌های مختلفی چون پزشکی، نانوفناوری، هسته‌ای و زنتیک به موفقیت‌های بزرگی در دنیا دست یافته است و در تولید علم جزء 10 کشور برتر دنیا محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در مسیر اسلام ناب محمدی با صلابت گام برمی‌دارد، خاطرنشان کرد: انقلاب‌های بسیاری در جهان به وقوع پیوست اما مدت زیادی دوام نیاورد، اما انقلاب اسلامی ایران تنها انقلابی است که 39 سال مقتدرانه ایستاده است.
 
 

نمایش اقتدار مردم نوشهر در جشن چله انقلاب/ حماسه‌ای که ماندگار شد

 


مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی مازندران در پایان تاکید کرد:  باید از همه ظرفیت‌های انقلاب اسلامی بهره بگیریم تا این انقلاب به انقلاب جهانی امام زمان(عج) متصل شود.

اخبار مرتبط با این خبر

لینک کوتاه خبر:

نظرات مردمی

ارسال نظر

جدیدترین خبرها

آپــارات

یادداشت ویژه

هیئت های نوشهر

بازی های بومی و محلی نوشهر