استاندار مازندران: حکم فرزانه را قبول ندارم

استاندار مازندران همچنان نسبت به انتصاب مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری در استان مازندران مقاومت نشان داده و اعلام کرده است که حکم فرزانه برای مدیرکل میراث فرهنگی را قبول ندارد.
شرایط ویژه برقی در تابستان گرم امسال

مازندران در بین 4 استان احتمال خاموشی/ انتخاب با مردم است؛ خاموشی یا مدیریت مصرف

با توجه به اظهارات اخیر مسئولان صنعت برق و با استناد به آمار تولید و مصرف برق در سال ۹۷، مردم در تابستان سال جاری دو انتخاب دارند؛ یا تحمل بروز خاموشی‌ها یا اعمال مدیریت مصرف و اصلاح روند مصرف برق.معرفی منطقه آزاد تجاری در انتظار نظرات کارشناسی

امیرآباد به منطقه آزاد تجاری نزدیک می‌شود

طرفین دعوی بر سر منطقه آزاد تجاری اعلام کردند که به نظرات کارشناسی در ارتباط با معرفی منطقه آزاد تجاری تمکین می‌کنند و با توجه به قابلیت‌های که منطقه امیرآباد دارد به نظر می‌رسد که این نقطه از استان به زودی به عنوان منطقه آزاد تجاری معرفی می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران خبر داد

افتتاح بیش از 4 میلیارد تومان پروژه امدادی و عمرانی هفته هلال احمر در مازندران

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از افتتاح بیش از 4 میلیارد تومان پروژه امدادی و عمرانی در هفته هلال احمر با هدف توسعه پایگاه‌ها و خدمات امداد و نجات در استان خبر داد.

تحقیقات زمین‌شناسی پزشکی در مازندران در دستور قرار گیرد

استاندار مازندران گفت: اراضی کشاورزی استان ما به اندازه کافی با مصرف سموم آلوده شده است و از سازمان زمین‌شناسی درخواست کردیم که تحقیقات زمین‌شناسی پزشکی را در دستور کار خود قرار دهند و در فروردین ماه برای آنها پروژه تعریف شده است.آغاز سامانه بارشی از امروز در مازندران/ عدم نگرانی باغداران و کشاورزان از بابت سرمازدگی

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی مازندران گفت: سامانه بارشی امروز دوشنبه از لحاظ کاهش دما و سرمازدگی به‌مراتب ضعیف‌تر از سامانه سرد بارشی دوشنبه هفته قبل است و لذا نگرانی از بابت سرمازدگی مجدد وجود ندارد.


افتتاح 17 پروژه فاز دوم پارک موزه دفاع مقدس مازندران

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران مرکز فرهنگی و دفاع مقدس مازندران را زیباترین و بزرگ‌ترین مرکز فرهنگی کشور خواند و گفت: فاز نخست و دوم مرکز فرهنگی شامل 24 پروژه است که 17 پروژه آن افتتاح شده است.